Flail Rider Flail Rider 1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flail Rider to prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Zadaniem gracza będzie przeprowadzenie całkowitej demolki scenerii widocznej na każdej z plansz.

W grze Flail Rider trafiamy na plansze przypominające te z Minecrafta. Budowle widoczne w grze, a także zastosowana kolorystyka od razu przypominają właśnie kultowego Minecrafta. Ciekawym pomysłem są też zmiany pogody na arenach w grze, które pojawiają się losowo. Możemy więc rywalizować na upalnej pustyni, a następnie na zanurzonej w śniegu planszy. Zadanie stojące przed graczem jest proste: steruje miniaturowym samochodem, do którego z tyłu za pomocą łańcucha przymocowana jest wielka stalowa kula z kolcami. Posłuży nam ona do demolowania tego, co znajdziemy na każdej z plansz. Będziemy mieli na to ok. minutę, w tym czasie musimy zasiać jak największą destrukcję. Tutaj jednak warto dodać, że kolizja auta z budynkiem będzie oznaczała, że przygodę z daną planszą trzeba będzie zacząć od nowa.

W trakcie rywalizacji na planszach znajdziemy małe ikony zegara, które dorzucą nam dodatkowe sekundy na zabawę. Znajdziemy też złote monety, dzięki którym będziemy mogli odblokować dostęp do kolejnych pojazdów, a jest ich sporo, bo ok. 50 modeli.

Gra jest dostępna za darmo, ale znajdziemy w niej moduł mikropłatności. Za jego pomocą możemy odblokować dostęp do kolejnych samochodów, którymi będziemy mogli sterować w trakcie zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!