reklama

FlashGet 2, ale zmiany na 5

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa generacja FlashGet - jednego z najlepszych menadżerów pobierania plików dostępnych na rynku. O jego klasie świadczyć może nie tylko ilość pobrań odnotowanych w naszym vortalu (ponad 1 milion), ale również dziesiątki pozytywnych komentarzy użytkowników.

FlashGet 2 to aplikacja wspomagająca pobieranie wszelkiego rodzaju plików z Internetu za pośrednictwem takich protokołów jak HTTP, FTP, MMS, RTSP, eMule czy BitTorrent. Dzięki wykorzystaniu technologi MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) FlashGet oferuje znacznie szybsze pobieranie plików (od 6 do 10 razy) niż w przypadku modułów ściągania danych wbudowanych w przeglądarki WWW. Aplikacja oferuje również możliwość integracji z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, funkcję przechwytywania zawartości schowka systemowego i odłożenia transferu w czasie, a także zamykania systemu po ukończeniu wszystkich zadań. W nowej generacji FlashGet 2 zwiększono stabilność działania aplikacji i oddano użytkownikom do dyspozycji nowy wygląd interfejsu graficznego.

Najnowszą wersję programu FlashGet 2.11.0.1188 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Akceleratory pobierania plików

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama