r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FlashGet 2, ale zmiany na 5

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa generacja FlashGet - jednego z najlepszych menadżerów pobierania plików dostępnych na rynku. O jego klasie świadczyć może nie tylko ilość pobrań odnotowanych w naszym vortalu (ponad 1 milion), ale również dziesiątki pozytywnych komentarzy użytkowników.

FlashGet 2 to aplikacja wspomagająca pobieranie wszelkiego rodzaju plików z Internetu za pośrednictwem takich protokołów jak HTTP, FTP, MMS, RTSP, eMule czy BitTorrent. Dzięki wykorzystaniu technologi MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) FlashGet oferuje znacznie szybsze pobieranie plików (od 6 do 10 razy) niż w przypadku modułów ściągania danych wbudowanych w przeglądarki WWW. Aplikacja oferuje również możliwość integracji z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, funkcję przechwytywania zawartości schowka systemowego i odłożenia transferu w czasie, a także zamykania systemu po ukończeniu wszystkich zadań. W nowej generacji FlashGet 2 zwiększono stabilność działania aplikacji i oddano użytkownikom do dyspozycji nowy wygląd interfejsu graficznego.

Najnowszą wersję programu FlashGet 2.11.0.1188 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Akceleratory pobierania plików

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.