Rok darmowego internetu w Heyah – ale uważaj na haczyk

Rok darmowego internetu w Heyah – ale uważaj na haczyk

Rok darmowego internetu w Heyah – ale uważaj na haczyk
27.11.2014 13:27

Nowa oferta Heyah pozwala na korzystanie z mobilnego Internetu przez cały rok za darmo. Dodatkowo płacąc 28 gr dziennie dostajemy nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Nowa oferta wydawałaby się naprawdę atrakcyjna, gdyby nie to, że dzienny limit szybszego Internetu wynosi zaledwie 50 MB.

Wczoraj Heyah rozpoczęła sprzedaż limitowanej edycji starterów, które pozwalają na korzystanie z mobilnego Internetu przez rok bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcemy skorzystać z tej specjalnej oferty, musimy kupić starter Rok Internetu za darmo do smartfona i zasilić konto kwotą minimum 20 zł. Oferta uruchomi się automatycznie.

Obraz

Należy pamiętać, że musimy utrzymać konto ważne na połączenia wychodzące, inaczej nie będziemy mogli korzystać z darmowego dostępu do Sieci. Nie mamy też nieograniczonego transferu. Do dyspozycji dostajemy 50 MB do wykorzystania na krajową transmisję danych, natomiast po wyczerpaniu się tego dziennego limitu prędkość pobierania ograniczana jest do zaledwie 16 Kb/s. Wówczas przeglądanie stron internetowych staje się praktycznie niemożliwe, nawet proste strony będą wczytywały się przez kilkanaście sekund, zaś strony dużych portali całe minuty. Jednak 16 Kb/s powinno wystarczyć do korzystania z komunikatorów, chociażby takich jak Facebook Messenger. Trzeba jednak podkreślić, że inni operatorzy za mniejsze pakiety internetowe żądają miesięcznych opłat.

Ze specjalnej oferty darmowego Internetu mogą skorzystać również obecni klienci Heyah z aktywną taryfą Dniówka. Wystarczy, że wpiszą następujący kod 10074# w ciągu trzech dni od doładowania konta kwotą minimum 20 zł. Oczywiście aktywacja promocji jest bezpłatna.

Heyah przygotowała jeszcze jedną promocję. Osoby, które zdecydowały się na zakup startera Rok Internetu za darmo, po pierwszym doładowaniu kwotą minimum 20 zł, będą miały automatycznie aktywowaną ofertę Dniówka SMS. Usługa kosztuje 28 gr dziennie i pozwala na wysyłanie dowolnej liczby SMS-ów do wszystkich sieci bez żadnych dodatkowych kosztów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)