Flickr Tab 1.0.10

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Flickr Tab to rozszerzenie do Google Chrome, które wraz z otwarciem nowej karty w przeglądarce, przedstawia w niej za każdym razem inne, ciekawe zdjęcie z serwisu Flickr. Choć nie jest to regułą, w praktyce zobaczymy dzięki niemu przede wszystkim zdjęcia krajobrazów i zwierząt.

Po zainstalowaniu, dodatek nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji. Wystarczy przystąpić do korzystania i po otworzeniu nowej karty w przeglądarce, cieszyć się widokiem nowej fotografii. Program sam decyduje o kolejności zdjęć i zapamiętuje te, które wcześniej widzieliśmy, przez co nie powinny się powtarzać oraz łatwiej odszukać je na liście w dolnej części ekranu.

Osoby, które zainteresują się twórcą danego zdjęcia, mają możliwość bezpośredniego przeniesienia się na jego profil w serwisie Flickr, aby przejrzeć jego pozostałe dzieła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkość działania, generowanie rożnych zdjęć co każde kliknięcie nowej karty.
brak konfiguracji dodatku
ocena użytkownika

Przydatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome pozwalające zmienić wygląd nowej karty. Instalacja prosta i szybka (jak wszystko ze sklepu Chrome). Po instalacji wszystko działa, każde kolejne kliknięcie nowej karty wyświetla nam nowe zdjęcie. Jakoś jest różna: są lepsze i gorsze fotografie (kwestia gustu). Minus za brak konfiguracji, wyświetlania tematycznych fotografii itp.

08.07.2017 19:41 | Recenzja do wersji 1.0.10

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!