Flickr Tab 1.0.10

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Flickr Tab to rozszerzenie do Google Chrome, które wraz z otwarciem nowej karty w przeglądarce, przedstawia w niej za każdym razem inne, ciekawe zdjęcie z serwisu Flickr. Choć nie jest to regułą, w praktyce zobaczymy dzięki niemu przede wszystkim zdjęcia krajobrazów i zwierząt.

Po zainstalowaniu, dodatek nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji. Wystarczy przystąpić do korzystania i po otworzeniu nowej karty w przeglądarce, cieszyć się widokiem nowej fotografii. Program sam decyduje o kolejności zdjęć i zapamiętuje te, które wcześniej widzieliśmy, przez co nie powinny się powtarzać oraz łatwiej odszukać je na liście w dolnej części ekranu.

Osoby, które zainteresują się twórcą danego zdjęcia, mają możliwość bezpośredniego przeniesienia się na jego profil w serwisie Flickr, aby przejrzeć jego pozostałe dzieła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkość działania, generowanie rożnych zdjęć co każde kliknięcie nowej karty.
brak konfiguracji dodatku
ocena użytkownika
08.07.2017 19:41 • Recenzja do wersji 1.0.10

Przydatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome pozwalające zmienić wygląd nowej karty. Instalacja prosta i szybka (jak wszystko ze sklepu Chrome). Po instalacji wszystko działa, każde kolejne kliknięcie nowej karty wyświetla nam nowe zdjęcie. Jakoś jest różna: są lepsze i gorsze fotografie (kwestia gustu). Minus za brak konfiguracji, wyświetlania tematycznych fotografii itp.