Flo Period Tracker and Ovulation Calendar Flo Period Tracker and Ovulation Calendar version 5.8.2

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flo to aplikacja przeznaczona do śledzenia cyklu menstruacyjnego, owulacji i ogólnego stanu zdrowia, zawierająca także możliwość wysyłania przypomnień o pigułce antykoncepcyjnej lub nadchodzącej menstruacji. Flo pozwala zapisywać informacje o samopoczuciu, stosunkach, temperaturze i wadze, co pomoże uniknąć ciąży lub przeciwnie – starać się o dziecko.

We Flo można codziennie zapisywać informacje o symptomach związanych z cyklem miesiączkowym, stosunkach, diecie, sporcie i inne informacje o stanie zdrowia. Aplikacja pozwala na tej podstawie wyznaczyć przybliżony termin owulacji i kolejnej menstruacji tym dokładniej, im więcej danych zostanie zebranych w aplikacji. Terminy można oglądać w widoku kalendarza, a statystyki dotyczące długości cyklu na wykresach.

Z aplikacji można korzystać offline lub po zalogowaniu – w tym drugim przypadku informacje będą przechowywane w chmurze. Informacje można zabezpieczyć PIN-em. W aplikacji mamy ponadto do wyboru kilka skórek i powiadomienia o nadchodzącej menstruacji, owulacji i pigułkach antykoncepcyjnych. Można z niej korzystać także na Apple Watchu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!