r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flow Architect Studio 3D 1.8.7

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Prosty w użyciu i przydatny program służący do tworzenia interaktywnych wizualizacji 3D - w postaci tzw. wirtualnych spacerów, ale również standardowych prezentacji i aranżacji wnętrz, budynków oraz różnych innych obiektów użytkowych.

Galeria programu

Flow Architect Studio 3D daje możliwość dowolnego rozmieszczania i oświetlania tworzonych obiektów, kreowania animacji wybranych obiektów geometrycznych, korzystania z bibliotek modeli, materiałów i tekstur, a także importu własnych modeli oraz tworzenia nowych bibliotek. Wbudowany w programie silnik renderujący obsługuje wiele zaawansowanych efektów, wśród których znaleźć można realistyczne lustra, mapowanie środowiskowe, niebo oparte na technice SkyBox, projekcyjne tekstury - efekt witrażu oraz efekty fog, haze i lens flare.

Podczas pracy z programem wykorzystane zostać mogą obiekty stworzone w zewnętrznym programie 3D, a gotowy projekt zapisany w postaci pliku wykonywalnego, który daje możliwość eksploracji stworzonego świata w czasie rzeczywistym i wykorzystania go do dalszej dystrybucji lub publikacji na stronie internetowej.

Uwaga!

Producent udostępnia w pełni funkcjonalną wersję testową do użytku niekomercyjnego, której jedynym ograniczeniem jest wyświetlanie informacji o możliwości zakupu komercyjnej licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 24.11.2010 16:49

Kolego ten program jest programem typu CAD - ma raczej służyć pomocą przy projektowaniu niż do zabawy w 3D - ale fakt Blender do 3D jest lepszy

  #1 17.04.2010 17:53

Moim zdaniem ten program ma mało czynności i jest skąplikowany dla żułtodźobów ale gdy się nad nim popracuje to on się nudzi ale blender... nowłaśnie powinno być coś blenderowatego lub coś w tym stylu...jak na 1 raz to ok!>>>

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.