r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flow Architect Studio 3D 1.8.7

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty w użyciu i przydatny program służący do tworzenia interaktywnych wizualizacji 3D - w postaci tzw. wirtualnych spacerów, ale również standardowych prezentacji i aranżacji wnętrz, budynków oraz różnych innych obiektów użytkowych.

Galeria programu

Flow Architect Studio 3D daje możliwość dowolnego rozmieszczania i oświetlania tworzonych obiektów, kreowania animacji wybranych obiektów geometrycznych, korzystania z bibliotek modeli, materiałów i tekstur, a także importu własnych modeli oraz tworzenia nowych bibliotek. Wbudowany w programie silnik renderujący obsługuje wiele zaawansowanych efektów, wśród których znaleźć można realistyczne lustra, mapowanie środowiskowe, niebo oparte na technice SkyBox, projekcyjne tekstury - efekt witrażu oraz efekty fog, haze i lens flare.

Podczas pracy z programem wykorzystane zostać mogą obiekty stworzone w zewnętrznym programie 3D, a gotowy projekt zapisany w postaci pliku wykonywalnego, który daje możliwość eksploracji stworzonego świata w czasie rzeczywistym i wykorzystania go do dalszej dystrybucji lub publikacji na stronie internetowej.

Uwaga!

Producent udostępnia w pełni funkcjonalną wersję testową do użytku niekomercyjnego, której jedynym ograniczeniem jest wyświetlanie informacji o możliwości zakupu komercyjnej licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 24.11.2010 16:49

Kolego ten program jest programem typu CAD - ma raczej służyć pomocą przy projektowaniu niż do zabawy w 3D - ale fakt Blender do 3D jest lepszy

  #1 17.04.2010 17:53

Moim zdaniem ten program ma mało czynności i jest skąplikowany dla żułtodźobów ale gdy się nad nim popracuje to on się nudzi ale blender... nowłaśnie powinno być coś blenderowatego lub coś w tym stylu...jak na 1 raz to ok!>>>

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.