FocusOn Image Viewer FocusOn Image Viewer 1.25.1

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FocusOn Image Viewer to przeglądarka zdjęć połączona z prostym edytorem. Obsługiwanych jest ponad 100 najpopularniejszych formatów, wliczając w to pliki PSD oraz RAW. Aplikacja umożliwia również bezpośrednie publikowanie zdjęć na blogu, Twitterze oraz Facebooku.

Przeglądarka przypomina nieco systemowy Eksplorator, jednak tutaj dodatkiem jest możliwość wyświetlenia niewielkiej miniatury podglądu. Dostępne jest również główne okno, w którym możemy przeglądać katalogi oraz ich drzewo z lewej strony. Fotografię można oczywiście wyświetlić dużo większą i wówczas wypełnia zdecydowaną większość okna. Możliwe jest tu powiększanie, kadrowanie i obracanie zdjęć.

Wśród obsługiwanych przez program formatów, znajdziemy między innymi JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, JP2, J2K, PSD, AI, EPS, CR2, NEF, ARW, DNG oraz RAW. Wszystkich rozszerzeń jest dużo więcej i ich pełna lista dostępna jest na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!