r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FocusOn Image Viewer 1.9

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FocusOn Image Viewer to przeglądarka zdjęć połączona z prostym edytorem. Obsługiwanych jest ponad 100 najpopularniejszych formatów, wliczając w to pliki PSD oraz RAW. Aplikacja umożliwia również bezpośrednie publikowanie zdjęć na blogu, Twitterze oraz Facebooku.

Galeria programu

Przeglądarka przypomina nieco systemowy Eksplorator, jednak tutaj dodatkiem jest możliwość wyświetlenia niewielkiej miniatury podglądu. Dostępne jest również główne okno, w którym możemy przeglądać katalogi oraz ich drzewo z lewej strony. Fotografię można oczywiście wyświetlić dużo większą i wówczas wypełnia zdecydowaną większość okna. Możliwe jest tu powiększanie, kadrowanie i obracanie zdjęć.

Wśród obsługiwanych przez program formatów, znajdziemy między innymi JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, JP2, J2K, PSD, AI, EPS, CR2, NEF, ARW, DNG oraz RAW. Wszystkich rozszerzeń jest dużo więcej i ich pełna lista dostępna jest na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Daniel_1982   10 #3 11.09.2017 10:23

@MarekVite (niezalogowany): Jakiś problem?

  #2 10.09.2017 23:35

@Daniel_1982: Zobaczymy czy nie jesteś klakierem ?!

Daniel_1982   10 #1 09.06.2017 22:24

Przeglądarka ma jeden niesamowity plus - mega szybka!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.