r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Focusky 3.6.7

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Focusky to innowacyjne narzędzie służące do tworzenia prezentacji multimedialnych, które stanowi godną uwagi alternatywę dla popularnego PowerPointa.

Galeria programu

Jedną z największych zalet aplikacji jest przejrzysty i stworzony z dużą dbałością interfejs graficzny. Pomimo wielu dostępnych funkcji jej obsługa jest bardzo prosta, a poszczególne narzędzia są łatwe do odnalezienia. Okno Focusky podzielone jest na 3 sekcje, wśród który największa przeznaczona jest na wyświetlanie podglądu slajdu. Pozostałe odpowiadają za wyświetlanie listy wszystkich slajdów oraz dostęp do oferowanych funkcji.

Kolejny niewątpliwy atut programu to spora ilość bardzo efektownych szablonów slajdów, z użyciem których stworzymy ciekawy pokaz slajdów w niedługim czasie oraz możliwość tworzenia rozbudowanych animacji (m.in. powiększeń itp.). Dodatkowo wśród funkcji Focusky znajdziemy takie, które pozwolą nam umieścić w naszym projekcie dowolne kształty, strzałki, tekst, grafikę, materiały wideo, hiperłącza, animacje Flash itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 29.07.2016 23:04

Brak możliwości zapisania do PDF, PPT, a wiec nieużyteczny na innych kompach bez tego programu.

Zero Ghost   12 #1 02.06.2016 19:01

Tylko dziś do pobrania komercyjna pełna wersja programu w wersji na Pc & Mac . https://www.giveawayoftheday.com/focusky-2-13/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.