r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foto-Mosaik-Edda 7.6.17168.1

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Foto-Mosaik-Edda to niewielkich rozmiarów darmowa aplikacja, dzięki której użytkownik może przerobić dowolne zdjęcie na mozaikę, a następnie zapisać swoje dzieło do jednego z najpopularniejszych formatów, czyli JPG, PNG, BMP, GIF lub TIF.

Galeria programu

Korzystanie z programu Foto-Mosaik-Edda nie jest skomplikowane, bowiem twórcy przygotowali specjalny kreator tworzenia mozaiki, więc z jej przygotowaniem poradzi sobie każdy – wystarczy wykonywać proste polecenia pojawiające się na ekranie. Warto dodać, że oprócz stworzenia mozaiki narzędzie pozwala także na zamówienie wydruku plakatu ze swoim dziełem.

Foto-Mosaik-Edda umożliwia zaimportowanie dowolnej, cyfrowej fotografii (na przykład z wakacji lub rodzinnego spotkania) z dysku twardego lub grafiki z serwisu flickr, którą przerobimy na mozaikę, czyli obraz składający się z małych zdjęć, które dopasowano do siebie tak, by z daleka wyglądały, jak jeden obraz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 23.12.2014 22:13

Niestety darmowa jest tylko mozaika ze zdjec jedno obok drugiego, wersje z roznorako rozlozonymi zdjeciami sa dostepne tylko w wersji pelnej. Efekt bez szału jak dla mnie poki co.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.