Foto-Mosaik-Edda Foto-Mosaik-Edda 7.7.20050.1

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Foto-Mosaik-Edda to niewielkich rozmiarów darmowa aplikacja, dzięki której użytkownik może przerobić dowolne zdjęcie na mozaikę, a następnie zapisać swoje dzieło do jednego z najpopularniejszych formatów, czyli JPG, PNG, BMP, GIF lub TIF.

Korzystanie z programu Foto-Mosaik-Edda nie jest skomplikowane, bowiem twórcy przygotowali specjalny kreator tworzenia mozaiki, więc z jej przygotowaniem poradzi sobie każdy – wystarczy wykonywać proste polecenia pojawiające się na ekranie. Warto dodać, że oprócz stworzenia mozaiki narzędzie pozwala także na zamówienie wydruku plakatu ze swoim dziełem.

Foto-Mosaik-Edda umożliwia zaimportowanie dowolnej, cyfrowej fotografii (na przykład z wakacji lub rodzinnego spotkania) z dysku twardego lub grafiki z serwisu flickr, którą przerobimy na mozaikę, czyli obraz składający się z małych zdjęć, które dopasowano do siebie tak, by z daleka wyglądały, jak jeden obraz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!