FotoSketcher 3.70

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FotoSketcher to darmowe, bardzo proste narzędzie przeznaczone do automatycznego konwertowania fotografii w obraz, szkic lub rysunek za pośrednictwem kilku klików myszki.

Główne okno FotoSketcher oferuje podgląd oryginalnego obrazu oraz fotografii przepuszczonej przez jeden z 5 filtrów dostępnych w ustawieniach programu. Takie zastosowanie sprawia, że użytkownik może na żywo obserwować widok finalny skonwertowanej grafiki. FotoSketcher poza domyślnymi ustawieniami filtrów, wyposażony został także w dodatkowe parametry (ilość barw, jasność, kontrast itp.) pozwalające uzyskać niestandardowe efektu.

Aplikację z powodzeniem mogą wykorzystywać wszyscy użytkownicy chcący szybko i efektownie przygotować ciekawe kompozycje zdjęć przeznaczone na różne portale społecznościowe w tym np. nasza-klasa.pl.

Uwaga!

Kreator proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

interfejs, język polski, motywy, możliwość dostosowania efektów
nie działa z Aero Snap, tylko dla systemu Windows, prędkość działania
06.05.2011 22:15 • Recenzja do wersji 2.10

Program jest bardzo prosty, na poznanie go całego wystarczy parę minut, nie więcej niż 2; jest bardzo prosty i nie sprawia problemów "niekumatym". Umożliwia dostosowywanie efektów stosowanych do obrazu, jednak ich stosowanie trwa niezwykle długo, w porównaniu do np. programu PowerPoint 2010, który również może stosować podobne efekty (tzw. Efekty artystyczne). Kolejną wadą jest czas uruchamiania. Jest totalnie nieproporcjonalny do ilości funkcji zawartych w programie.
Ogólnie jego wady nie mogą w żadnym razie zniechęcić użytkownika ani utrudniać pracy, dlatego mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu początkującemu.