reklama

Fotografix 1.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fotografix to lekki i przystępny edytor graficzny, przeznaczony dla fotografów i projektantów.

Fotografix nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiany bezpośrednio z urządzeń przenośnych USB. W porównaniu do innych, popularnych edytorów graficznych, wyróżnia się szybkością funkcjonowania oraz łatwym dostępem do najważniejszych funkcji podczas modyfikowania zdjęcia.

W jego zasobach znajdziemy funkcje do powiększania obszarów (Canvas size), obracania obrazów w różnych kierunkach, a także do przekształcania fotografii i odbijania ich w poziomie lub pionie. Oprócz tego program oferuje możliwość zmiany rozmiarów plików graficznych poprzez zdefiniowanie odpowiedniej wysokości i szerokości (podanych w pikselach, centymetrach lub calach).

Fotografix umożliwia pracę na warstwach i korzystanie z najważniejszych narzędzi malarskich, takich jak: pędzel, gumka, różdżka, stempel, kroplomierz. Program posiada również dostęp do innych, niemniej istotnych funkcji pozwalającym użytkownikom rysować gradienty, dodawać napisy, zwymiarować dowolne zdjęcie oraz skorzystać z dodatkowych filtrów i efektów (posterize, threshold), poprawiających wygląd pliku graficznego. Wśród nich znajdziemy m.in.: filtry do usuwania efektu szumu, stylizacji, wyostrzania i rozmycia obrazu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kareena   2 #1 04.04.2013 17:26

Przez to że nie wymaga instalacji można trzymać go na pendrive i w każdej chwili poprawić zdjęcie - ale niestety nie ma on precyzyjnego zaznaczana obszaru (w sensie lasso/odręczne), ale jako szybka poprawa całości zdjęcia jest ok

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić