r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fotosizer 3.01.550

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Fotosizer to darmowe narzędzie do masowej zmiany rozdzielczości plików graficznych przechowywanych na dysku twardym komputera. Aplikacja oferuje wygodny i szybki mechanizm zmiany rozmiarów poszczególnych zdjęć, które zamierzamy udostępnić w Internecie lub wykorzystać do innych prywatnych celów.

Galeria programu

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy wybrać dowolny katalog ze zdjęciami, które po chwili zostaną automatycznie dodane do aplikacji. Następnie konfigurujemy odpowiednie ustawienia zmiany rozmiaru, czyli wpisujemy szerokość/wysokość zdjęcia i wybieramy katalog docelowy, w którym zostaną zapisane. Po wciśnięciu przycisku rozpoczynającego proces kompresji plików graficznych, program automatycznie dokona zmiany rozdzielczości i to bez utraty ich jakości.

Po wczytaniu plików graficznych do aplikacji, otrzymujemy szczegółowy opis ich parametrów, z których możemy odczytać ich aktualny rozmiar i rozdzielczość oraz format pliku. Oprócz tego Fotosizer posiada zaawansowane opcje konfiguracyjne, umożliwiające między innymi wybranie formatu wyjściowego (JPG, PNG, BMP, GIF, TIF) lub zastosowanie różnych efektów (negatyw, czarno-biały obraz). Nie zabrakło w nim również funkcji do zmiany rotacji i jakości pliku graficznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Amusing89   10 #6 21.12.2016 22:37

Ten program ujdzie. Szału nie ma. Polecam znacznie lepszy darmowy dostępny online http://www.photoenlarger.com/

  #5 13.05.2016 13:28

ale nie jest bezpłatny

Ahmes65   3 #4 20.05.2013 05:30

Ten program jak już wspomniałem w wersji pierwotnej 1.37 działał bez zarzutu, ale mial też jedną wadę. Obsługiwał pliki TIFF do pojemność 50-60 MB. Większe pliki już nie. Musiałem do większych plików pobrać również z http://www.dobreprogramy.pl inny program, który
konwertował JPG, TIF, PSD o poj. 150 MB i większe na podstawowy rozmiar 10-15 MB. Program pierwotny był bezpłatny i to się opłacało. Ten jest już płatny i aby go uruchomić należy po zainstalowaniu go zapłacić "haracz" w kwocie 55,00 zł polskich . Po otrzymaniu klucza licencyjnego i wpisaniu go do programu powinien zadziałąć. Bez tego nie działa. I to się nie opłaca. Nie polecam i proszę nie wprowadząć użytkowników w błąd, że program jest bezpłatny.

  #3 06.05.2013 17:05

Albo ja nie umiem ustawić, albo darmowa wersja nie zmienia nazwy zdjęć.

Ahmes65   3 #2 07.03.2013 16:19

Bardzo użyteczny i wszechstronny program do konwersji plików TIF na pliki JPG. Najpierw wyprówbowałem ustawienia po zainstalowaniu programu. Wskazałem plik pojedynczy tif i bez problemu przekowertował go na jpg. Ponieważ opcja końcowa pliku była mała pojemnościowo ( około 1.98 MB) pozmieniałem ustawienia i zacząłem konwertować całe foldery ze zdjęciami tif na pliki jpg. Wrażenie oszałamiające bo trwało to bardzo krótko i około 82 zdjęć w ciągu kilku minut miałem juz zapisane jako jpg. Działa bzebłędnie, szybko i bez utraty jakości zdjęcia. Chwała twórcy za tak wspaniały program.

arturr300   1 #1 16.10.2012 17:22

Świetny program, używam go od dawna i nigdy mnie nie zawiódł. Szybki, lekki, w 100% spełnia swoje zadanie.
Polecam :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.