Fotowall 0.9

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fotowall to open soure'owe, dostępne dla systemów Windows, Linux i MacOS X narzędzie do prostej edycji grafiki, które umożliwia nawet początkującemu użytkownikowi stworzenie efektywnego kolażu zdjęć, tapety czy okładki.

Program jest bardzo prosty w użyciu i posiada niezwykle przyjazny interfejs użytkownika, którego nie powstydziłyby się nawet profesjonalne pakiety do pracy z grafiką. Wszystko to powoduje, że praca z aplikacją jest łatwa i co ważne sprawia wiele przyjemności.

Fotowall daje możliwość wczytania wielu zdjęć i grafik, ustalania ich rozmiarów, kształtów, obramowań, podpisów, położenia, a także dodawanie tekstu, tła oraz tzw. chmury słów, najczęściej występujących w otworzonych plikach graficznych. Po zakończeniu pracy możliwe jest wyeksportowanie i zapisane jako obraz, tapeta, plakat z PosterRazor (duże grafiki dzielone są na części, które po wydruku można złożyć jako plakat) i grafika wektorowa SVG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!