Foxit Advanced PDF Editor Foxit Advanced PDF Editor 3.0.5.0

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Foxit Advanced PDF Editor to narzędzie przeznaczone do tworzenia i edycji istniejących dokumentów PDF (Portable Document Format), stworzone przez producenta popularnego Foxit Readera.

Praca z programem odbywa się w oparciu o tryb WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz), który pozwala zarówno modyfikować jak również tworzyć nowe dokumenty bez konieczności wydruku ich do postaci pliku PDF. W przypadku Foxit Advanced PDF Editora wystarczy zredagować dokument w wbudowanym edytorze, a następnie po prostu zapisać go na dysku jako plik PDF.

Foxit Advanced PDF Editor oferuje zestaw najpopularniejszych funkcji edycyjnych, które poza takimi operacjami jak dodawanie i usuwanie wybranych obiektów lub stron i modyfikowanie tekstu pozwalają także na wstawianie do dokumentów linii, kształtów geometrycznych, obrazów z plików czy kopiowanie obiektów pomiędzy dwoma dokumentami. Z udziałem programu łatwo i szybko zmienimy podstawowe atrybuty obiektów tekstowych (rodzaj i wielkość czcionki, jej kolor itp.) i graficznych (grubości linii, kolor wypełnienia itp.).

Podobnie jak w przypadku cenionego na całym świecie Foxit Readera również Foxit Advanced PDF Editor charakteryzuje się szybkością działania i małym wykorzystywaniem zasobów systemowych. Program niestety nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze, tworzenie kopi zapasowej
wersja trial, brak polskiego jezyka
ocena użytkownika
08.01.2015 10:35 • Recenzja do wersji 3.0.5.0

Idealny program do szybkiej edycji plików pdf. Program ma prosty i wygodny interfejs, pomimo braku polskiej wersji językowej, nie sprawia problemów przy edycji. Każdy wykryty tekst rozpoznaje jako osobne pole tekstowe. Program automatycznie robi wersje zapasową edytowanego pliku, dlatego nie ma obaw o utratę danych czy wprowadzenie niechcianych zmian.