reklama

Foxit Advanced PDF Editor 3.0.5.0

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Foxit Advanced PDF Editor to narzędzie przeznaczone do tworzenia i edycji istniejących dokumentów PDF (Portable Document Format), stworzone przez producenta popularnego Foxit Readera.

Praca z programem odbywa się w oparciu o tryb WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz), który pozwala zarówno modyfikować jak również tworzyć nowe dokumenty bez konieczności wydruku ich do postaci pliku PDF. W przypadku Foxit Advanced PDF Editora wystarczy zredagować dokument w wbudowanym edytorze, a następnie po prostu zapisać go na dysku jako plik PDF.

Foxit Advanced PDF Editor oferuje zestaw najpopularniejszych funkcji edycyjnych, które poza takimi operacjami jak dodawanie i usuwanie wybranych obiektów lub stron i modyfikowanie tekstu pozwalają także na wstawianie do dokumentów linii, kształtów geometrycznych, obrazów z plików czy kopiowanie obiektów pomiędzy dwoma dokumentami. Z udziałem programu łatwo i szybko zmienimy podstawowe atrybuty obiektów tekstowych (rodzaj i wielkość czcionki, jej kolor itp.) i graficznych (grubości linii, kolor wypełnienia itp.).

Podobnie jak w przypadku cenionego na całym świecie Foxit Readera również Foxit Advanced PDF Editor charakteryzuje się szybkością działania i małym wykorzystywaniem zasobów systemowych. Program niestety nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze, tworzenie kopi zapasowej
wersja trial, brak polskiego jezyka
ocena użytkownika

Idealny program do szybkiej edycji plików pdf. Program ma prosty i wygodny interfejs, pomimo braku polskiej wersji językowej, nie sprawia problemów przy edycji. Każdy wykryty tekst rozpoznaje jako osobne pole tekstowe. Program automatycznie robi wersje zapasową edytowanego pliku, dlatego nie ma obaw o utratę danych czy wprowadzenie niechcianych zmian.

08.01.2015 10:35 | Recenzja do wersji 3.0.5.0
reklama

Komentarze

0 nowych
TejGo   3 #37 27.09.2015 13:08

@Docent:
Panda Globa Protection już nie informuje, ona wyje przy próbie instalacji tego "cóś" ...z asystentem lub bez
Powiem ci tak - wtedy kiedy ja pisałem programy, ty byłeś jeszcze w jądrach swojego taty ... więc nie pieprz idiotyzmów

  #36 16.06.2015 12:46

@Docent: Hajs się musi zgadzać - a najwięcej płacą za wciskanie wirusów. A co do "niezawierania wirusów, trojanów, etc." - g.... prawda. Na przykład youtube accelerator - formatować po nim trzeba i komputer i wszystkie dyski/pendrivy, etc., które były w komputerze po uruchomieniu. A to było nachalnie reklamowane przez wasze asysteny pobierania.

  #35 17.03.2015 11:47

Program instaluje się z jakimś programikiem i wirusem (mimo dokładnego przyglądania się podczas instalacji nie znalazłam na opcję odznaczenia tego), działa OK, ale zapisać darmowo można tylko ze znakiem wodnym, więc bez sensu. Nie polecam

DanKar REDAKCJA  16 #34 27.01.2015 02:45

@mateimatei (niezalogowany): Plik z programem jest czysty: https://www.virustotal.com/pl/file/d395772db9a463ef1859a01885728f85f6a9e247311ea.../

Domyślam się, że pobierałeś program z naszej bazy z wykorzystaniem asystenta pobierania. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.).

Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

Pozdrawiam.

  #33 23.01.2015 17:31

zablokowany przez AVG, instalator zawiera wirusa generic cośtam... Dobreprogramy infekują ludzi.

darek719   41 #32 13.12.2014 10:20

najlepszy program jaki znalazłem do tego typu zastosowań :p

abducted   4 #31 25.11.2013 00:11

Jak program świetny skoro zostawia znak wodny?
Instalowałem go by usunąć pewne rzeczy a on zostawia mi jakieś znaki na rogach. Nie polecam!

  #30 03.11.2013 13:16

Program świetny.

  #29 12.10.2013 14:52

@Docent: Mi zainstalował się poprzez "asystenta" wirus delta homes, bez mojej zgody. To jest to "dodatkowe oprogramowanie"?

  #28 15.05.2013 06:35

to jest tylko trial do du.....y

  #27 13.05.2013 23:15

Witam czy edytor pdf dział w ten sposób hmm że mam zdjęcie jakiegoś tam rozmiaru na którym są różne rzeczy takie jak np zdjęcie zapałek i napis gdzie je wyprodukowano logo firmy itp i mogę zmienić logo nazwę itd? Tak? Proszę o pomoc

Docent REDAKCJA  15 #26 12.04.2013 14:01

@yagy:

Nasz asystent pobierania proponuje instalację dodatkowego oprogramowania, co jest formą reklamy, stąd możliwa reakcja szczególnie wrażliwych programów antywirusowych. Instalacja dodatków jest jednak nieobowiązkowa, podobnie jak korzystanie z asystenta. Poza tym nigdy nie zawierają one wirusów, trojanów ani żadnego złośliwego kodu. Sprawdzamy wnikliwie każdą aplikację przed jej dodaniem.

  #25 10.04.2013 13:46

Program instaluje jakiś dodatkowy SYF !!!!!!!!!!!!!

  #24 19.02.2013 21:20

Większego SZAJSU NIE WIDZIAŁEM nie dość że dodaje w prawym górnym rogu śmieszną ikonke to jeszcze ją drukuje na ważnym dokumencie !!!! NIE POLECAM !!! SZAJS !!!

  #23 26.01.2013 15:22

Byłem wrogo nastawiony co do tego programu gdyż już wcześniej widziałem efekty jego działań ale w obecnej chwili wersja 3.0 i wyższa, w moim przypadku na Windows 8 śmiga aż miło, nie ma problemów z literami. Pełny szacun dla twórcy. Nie wykryłem błędów czy też problemów z zapisem i odtworzeniem ich.

Szybko i łatwo piecze się ciasto a tu jeszcze łatwiej ;)

  #22 06.11.2012 15:12

Program super. Od pierwszego razu mi się spodobał. Logo zlikwidowane zaraz po zarejestrowaniu - ponadto po zarejestrowaniu jest opcja umożliwiająca usunięcie loga we wcześniej edytowanych dokumentach.
Jak nie masz polskich czcionek to wystarczy zaimportować czcionki systemowe, a ni korzystać z osadzonych.
Pamiętaj że edytujesz dokument pdf, a nie word - i nigdy nie będzie takie samej funkcjonalności, ale dzięki temu można edytować dokumenty do tej pory nie edytowalne.

Hawranek7   2 #21 05.11.2012 13:54

Uzupełnienie. Nie trzeba ściągać z Internetu czcionek z końcówką CE.
Lepiej używać czcionek systemowych: arial.ttf oraz times.ttf znajdujących się tutaj: C:\WINDOWS\Fonts (ze względu na chociażby problemy z czytaniem tych ściągniętych z Internetu czcionek przez niektóre programy firmy Adobe).

Hawranek7   2 #20 25.10.2012 13:57

@sargawrhetdhn „fajny, ale nie radzi sobie z edycją wyrazow ktore maja polskie litery: ąśćńółężź - zamiast nich wstawia krzaczki... gdyby nie to byłby mistrzowski...” Jest pod tym względem mistrzowski, tylko trzeba wykonać dwie czynności.

1. Instalacja w Windows XP (bądź podobnie w innej wersji Windows) polskich czcionek:

Jeśli nie mamy w systemie polskich czcionek : Times New Roman CE.TTF oraz Arial CE.ttf, to musimy je znaleźć w Internecie (są płatne...), a następnie zainstalować w systemie, czyli przykładowo:

Windows XP / C:\WINDOWS\Fonts - Okno tego folderu / Plik - Zakładka u góry okna folderu / Zainstaluj nową czcionkę… / Times New Roman CE.TTF - Zaznaczyć / [OK]

Jeśli potrzebujemy czcionki np. Arial CE.ttf, albo innej (z CE na końcu), rzecz jasna postępujemy identycznie, jak powyżej.

2. Import do programu Foxit PDF Editor 2.2.1.1119 polskich czcionek:

Foxit PDF Editor 2.2.1.1119 / {File} / Open… / Plik PDF / Otwórz / PPM (prawy przycisk myszki) w dowolnym miejscu pliku PDF wewnątrz tego programu / Add Text / Import Windows font - Przycisk / Times New Roman CE - Zaznaczamy / OK / Cancel

Zaznaczamy tekst do poprawy / W prawej części tego programu jest osobne okno: Properties, czyli Właściwości / Zaznaczamy linijkę z napisem - Name: Font / W miejscu - Value w tej linijce jest napis: Non-Embedded Font: Dowolna czcionka / Non-Embedded Font: TimesNewRomanCE - Wybieramy tę czcionkę (jeśli nie chce się przełączyć, to wykonujemy tę czynność do skutku) / Przechodzimy do linijki: Text i tam właśnie zmieniamy, poprawiamy tekst tak, aby znalazły się w nim wreszcie polskie literki. / Oczywiście, na koniec zapisujemy zmiany naciskając na ikonkę dyskietki (u góry programu), czyli na: Save.

I to by było na tyle :)

  #19 07.10.2012 08:32

program nie ma polskiego słownika i dlatego nie będzie pokazywał ź ś ż ó ł ń ą ć itd

  #18 02.10.2012 15:49

Do prostej edycji, np. usunięcia czegoś z dokumentu, zamiany, przeformatowania itp. - bardzo, bardzo dobry wybór. Nie ma możliwości pełnej wersji Acrobata ale tutaj akurat chyba nie ma co porównywać.

Odnośnie niektórych komentarzy poniższej:
Tak, nie wypełnia pól, nie zmienia pól kodowych, nie ma podglądu separacji ani nie potrafi podać Total Ink Limit. W dodatku nie prasuje koszul, nie usmaży jajecznicy, nie wyprowadzi psa na spacer. Nie potrafi też niestety "wyczuć" IP co poniektórych komentatorów, bo by się pewnie na ich komputerach nie instalował.
Róbcie sobie dalej wizytówki w PowerPoincie a nie oceniajcie programu który stanowi "szybkie wsparcie" DTP (o ile wiecie, co to znaczy)...

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić