Free M4a to MP3 Converter Free M4a to MP3 Converter 9.7

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free M4a to MP3 Converter to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do konwersji plików audio z formatów M4A, M4B, MP4, ACC, 3GP oraz M4R do postaci plików MP3 lub WAV.

Narzędzie chociaż może nie oferuje olbrzymich możliwości to pozwala skutecznie konwertować pliki audio pomiędzy wspomnianymi formatami, nie wymagając od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Jego obsługa ogranicza się do wczytania plików wejściowych (lub folderów), zdefiniowania kilku podstawowych opcji (formatu wyjściowego, bitrate czy VBR) i kliknięcia przycisku inicjującego operację zmiany formatu.

Free M4a to MP3 Converter posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający odtworzenie plików dźwiękowych jeszcze przed ich konwersją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!