Free MP3 Ringtone Maker 2.5

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Tworzenie motywów i dźwięków
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Free MP3 Ringtone Maker to niewielka aplikacja do tworzenia dzwonków dla telefonów komórkowych. Przy jej użyciu możliwe jest wycięcie dowolnego fragmentu z wybranego pliku dźwiękowego w formacie MP3 i zapisanie go w takiej formie, która posłużyć może w telefonie jako sygnał nadchodzących połączeń, wiadomości lub budzik.

Największym atutem Free MP3 Ringtone Maker jest bardzo prosta obsługa. Cały proces tworzenia dzwonka z pliku MP3 ogranicza się zaledwie do 3 kroków. Po uruchomieniu programu wczytujemy wybrany utwór, a następnie wskazujemy fragment, który zostanie wycięty i zapisany w osobnym pliku MP3. Na tym etapie możliwe jest również zastosowanie efektów wzrostu głośności i wyciszania wyjściowego pliku MP3. Na koniec wskazujemy lokalizację, gdzie zapisany zostanie dzwonek. Program pozwala również konwertować piosenki zapisane jako mono do stereo.

Interfejs aplikacji dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Pomimo to jej obsługa nie powinna nikomu sprawić jakichkolwiek problemów. Twórcy zadbali o to, aby narzędzie nie zawierało żadnych zbędnych opcji i robiło dokładnie to, do czego jest przeznaczone.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, prostota użytkowania, dobra jakość tworzonych przezeń dzwonków, lekkość dla systemu.
na chrome problemy z instalacją.
ocena użytkownika
22.03.2016 13:53 • Recenzja do wersji 2.3.0.2275

Jeżeli podążać wartością że w "prostocie tkwi siła" jest bardzo dobry program, nieskomplikowany. Jego obsługa jest banalnie prosta. Na początku wybieramy odpowiedni plik muzyczny. Wybieramy odpowiedni plik muzyczny, z którego zamierzamy utworzyć dzwonek. Następnie przy użyciu wygodnej i czytelnej osi czasu – ustawiamy długość trwania nowego dzwonka i konfigurujemy jego poziom głośność. Posiłkując się dodatkowymi opcjami Fade in i Fade Out (Na zasadzie włącz / wyłącz). Punktem kulminacyjnym całego procesu jest wybranie katalogu docelowego w którym zapiszemy odpowiedni plik dźwiękowy, przez nas wybrany. Najważniejsze jest to że program tworzy dzwonki wysokiej jakości, zapisując je w formacie mp3, dla naszych telefonów komórkowych, smartfonów, iPhonów, możemy przy pomocy niego poprawić też jakoś naszych starych dzwonków, odpowiednio je generując. W sumie prosty program w użytkowaniu, a zawiera całą gamą pomocnych nam środków do tworzenia w/w funkcji. Polecam