Free Photo Blemish Remover Free Photo Blemish Remover 2.0.3

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Photo Blemish Remover to proste i nieskomplikowane narzędzie do usuwania ze zdjęć wszelkich możliwych niedoskonałości na skórze sfotografowanej osoby.

Program pozwala na łatwy retusz śladów trądziku, wyprysków czy też piegów (jeśli ktoś sobie ich nie życzy), można dzięki niemu również wyrównać koloryt skóry. Oprócz tego możliwe jest także nanoszenie poprawek na wszelkiego typu obiekty i usuwanie np. pojedynczych czarnych punktów. Wszelkie operacje odbywają się za pomocą łatwego w obsłudze narzędzia klonowania, a jeśli ktoś chce może alternatywnie skorzystać z proponowanego przez program automatycznego naniesienia poprawek, co w większości przypadków daje dość zadowalające rezultaty.

Wadą aplikacji jest z pewnością ograniczoność zastosowań - pracę nad edytowanym zdjęciem i tak będziemy musieli kontynuować w innym narzędziu. Mocno frustrująca jest też niemożliwość cofnięcia ostatniej wprowadzonej do fotografii zmiany, można bowiem jedynie usunąć wszystkie wprowadzone poprawki i wrócić do stanu początkowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze
brak możliwości cofania kilku zmian, brak polskiego interfejsu
ocena użytkownika
21.09.2016 16:04 • Recenzja do wersji 2.0.3

Dobry program dla początkujących i mało zaawansowanych użytkowników. Efekty są zadowalające, nie to co photoshop ale jest okej. Program mały, szybki w działaniu i bezpłatny. Minus za brak możliwości cofania kilku zmian i brak polskiego interfejsu.