Free Screen Video Recorder Free Screen Video Recorder 3.0.50.708

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Screen Video Recorder to darmowy i w pełni funkcjonalny program służący do nagrywania sekwencji wideo z ekranu pulpitu.

Za pomocą aplikacji możemy nagrywać wszystkie czynności, które wykonujemy na pulpicie systemu operacyjnego. Idealnie nadaje się do tworzenia wideo-poradników, demonstracji oraz różnych prezentacji szkoleniowych. Free Screen Video Recorder obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak AVI, BMP, JPEG, GIF, TGA oraz PNG.

Program pozwala w łatwy sposób nagrywać sekwencję wideo z całego pulpitu lub jego dowolnego obszaru, a także z wybranego obiektu i aktywnej aplikacji znajdującej się na ekranie monitora. Przed rozpoczęciem procesu nagrywania należy dokonać drobnych zmian w opcjach konfiguracyjnych, w których możemy ustawić odpowiedni kodek wideo oraz jakość przechwytywanego pliku wideo.

Oprócz tego Free Screen Video Recorder umożliwia wykonywanie zrzutów ekranu z całego pulpitu lub z dowolnego jego obszaru. Ponadto pozwala wykonać wysokiej jakości zdjęcie aktywnej aplikacji i wybranego obiektu. Po przechwyceniu obrazu automatycznie uruchomi się wbudowany edytor, w którym możemy zmienić rozmiar wykonanego zrzutu ekranu, a także zapisać go do pliku, schowka systemowego lub wydrukować bezpośrednio z poziomu programu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów, m.in. paska narzędziowego i domyślnej wyszukiwarki. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie jakichkolwiek dodatkowych składników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Rozne opcje nagrywania / okno, pulpit itp.
Jakosc video / kompresja
ocena użytkownika
28.06.2016 22:00 • Recenzja do wersji 3.0.40.627

Apka minimalistyczna ale jakosc nagranego materialu wprost okropna, i nie do przyjecia.

łatwy w instalacji, mało zajmuje przestrzeni na dysku, prosty w obsłudze
mało funkcjonalny
ocena użytkownika
27.12.2015 11:31 • Recenzja do wersji 3.0.16.1223

Generalnie dobry, ciekawy, fajny program dla osób, które przygotowują recenzje wideo.
Ja go stosuję i z powodzeniem się sprawdza. Stosuję go tutaj: http://bieganieuskrzydla.pl/ - sprawdza się super ;-)
Pozdrawiam!