r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free YouTube Uploader 4.0.66.1027

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free YouTube Uploader to proste narzędzie, mające za zadanie wspierać użytkownika podczas publikacji materiałów wideo w serwisie YouTube. Umożliwia ono wygodny transfer klipów na zewnętrzne serwery, jak również zarządzanie podstawowymi parametrami publikacji.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia transfer na serwery YouTube'a nawet wielu materiałów wideo jednocześnie oraz śledzenie postępu ich wysyłania. Ponadto narzędzie dostarcza użyteczne opcje, pozwalające zarządzać podstawowymi informacjami o klipie (tytuł, opis, tagi), definiować ustawienia prywatności, kategorii, w której zostanie opublikowany filmik, a także komentarzy i odpowiedzi.

W opcjach konfiguracyjnych aplikacji znajdziemy przydatne funkcje limitowania prędkości transferu, maksymalną liczbę aktywnych wątków oraz opcje wyłączania komputera po zakończonej pracy.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 14.10.2017 01:24

Szkoda, że nie można wysyłać filmowów w określonej wielkości (rozmiaru) pliku. Jak chcę dodać nieco większy rozmiarem film , to trzeba płacić , podać numer telefonu i.t.d. Na cholerę mam podawać dane? Wystarczy, że mam konto na YouTube .

Autor edytował komentarz w dniu: 14.10.2017 01:26
  #1 06.11.2015 18:09

Zastanawiam się co kryje ta aplikacja. Wysyłam swoje prace po zalogowaniu w YouTube i nie mam żadnych problemów. Program nie może przyśpieszyć wysyłkę na własny portal. Standardowa prędkość wysyłania to; 2 MB.sek. (0.6 MB średnia). Powyżej 2MB, zapłać. -)))

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.