Free YouTube Uploader Free YouTube Uploader 4.0.66.1027

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free YouTube Uploader to proste narzędzie, mające za zadanie wspierać użytkownika podczas publikacji materiałów wideo w serwisie YouTube. Umożliwia ono wygodny transfer klipów na zewnętrzne serwery, jak również zarządzanie podstawowymi parametrami publikacji.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia transfer na serwery YouTube'a nawet wielu materiałów wideo jednocześnie oraz śledzenie postępu ich wysyłania. Ponadto narzędzie dostarcza użyteczne opcje, pozwalające zarządzać podstawowymi informacjami o klipie (tytuł, opis, tagi), definiować ustawienia prywatności, kategorii, w której zostanie opublikowany filmik, a także komentarzy i odpowiedzi.

W opcjach konfiguracyjnych aplikacji znajdziemy przydatne funkcje limitowania prędkości transferu, maksymalną liczbę aktywnych wątków oraz opcje wyłączania komputera po zakończonej pracy.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!