reklama

Free YouTube Uploader 4.0.66.1027

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free YouTube Uploader to proste narzędzie, mające za zadanie wspierać użytkownika podczas publikacji materiałów wideo w serwisie YouTube. Umożliwia ono wygodny transfer klipów na zewnętrzne serwery, jak również zarządzanie podstawowymi parametrami publikacji.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia transfer na serwery YouTube'a nawet wielu materiałów wideo jednocześnie oraz śledzenie postępu ich wysyłania. Ponadto narzędzie dostarcza użyteczne opcje, pozwalające zarządzać podstawowymi informacjami o klipie (tytuł, opis, tagi), definiować ustawienia prywatności, kategorii, w której zostanie opublikowany filmik, a także komentarzy i odpowiedzi.

W opcjach konfiguracyjnych aplikacji znajdziemy przydatne funkcje limitowania prędkości transferu, maksymalną liczbę aktywnych wątków oraz opcje wyłączania komputera po zakończonej pracy.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 14.10.2017 01:24

Szkoda, że nie można wysyłać filmowów w określonej wielkości (rozmiaru) pliku. Jak chcę dodać nieco większy rozmiarem film , to trzeba płacić , podać numer telefonu i.t.d. Na cholerę mam podawać dane? Wystarczy, że mam konto na YouTube .

Autor edytował komentarz w dniu: 14.10.2017 01:26
  #1 06.11.2015 18:09

Zastanawiam się co kryje ta aplikacja. Wysyłam swoje prace po zalogowaniu w YouTube i nie mam żadnych problemów. Program nie może przyśpieszyć wysyłkę na własny portal. Standardowa prędkość wysyłania to; 2 MB.sek. (0.6 MB średnia). Powyżej 2MB, zapłać. -)))

reklama