Freehand Painter Freehand Painter 0.95

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freehand Painter to bezpłatny i niezwykle prosty w obsłudze edytor graficzny do tworzenia i rysowania odręcznych szkiców na komputerze.

Freehand Painter pozwala rysować, malować oraz tworzyć grafikę wektorową. Dodatkowo obsługuje i zapisuje gotowe szkice w standardowym formacie ISF. Oprócz tego jest w pełni zoptymalizowany i kompatybilny z funkcją multi-touch, umożliwiającą ręczne rysowanie oraz tworzenie dzieł na monitorze dotykowym bądź na tabletach.

Korzystając z edytora graficznego możemy zaprojektować profesjonalne logo firmowe, stworzyć zaawansowaną i nowoczesną grafikę dla strony internetowej lub narysować odręczny szkic przy użyciu myszki lub ekranu dotykowego. Wszystkie gotowe kompozycje i rysunki możemy eksportować do formatu PNG, BMP, GIF lub JPG.

W programie znajdziemy takie narzędzia jak pędzel, gumka oraz lasso do zaznaczania i odznaczania elementów rysunku, a także wbudowany pasek z gotowym zestawem różnych kolorów. Poza tym nie mogło w nim zabraknąć możliwości regulowania poziomu przezroczystości, wykonywania retuszu na rysunku oraz wbudowanej funkcji pozwalającej na cofanie lub wznawianie ostatnio wykonanych czynności w programie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!