Freemake Video Converter Freemake Video Converter 4.1.11.87

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freemake Video Converter to wszechstronne i darmowe narzędzie służące do konwertowania filmów, muzyki i grafiki pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Freemake Video Converter oferuje zestaw przydatnych funkcji pozwalających poza zmianą formatu także na zgrywanie na dysk zawartości nośników DVD-Video, nagrywanie płyt DVD, tworzenie ze zdjęć pokazów slajdów i wizualizacji do piosenek, podstawową edycję wideo oraz wysyłanie bezpośrednio z poziomu aplikacji klipów do serwisu YouTube. Zaletą programu, poza bogatą funkcjonalnością, jest duża prostota obsługi, a także dopracowany i przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny. Po uruchomieniu programu wybieramy typu multimediów, z którym chcemy pracować, wczytujemy pliki oraz wskazujemy wyjściowy format. W zależności od wybranej w ostatnim kroku opcji aplikacja oferuje różne możliwości pracy.

W przypadku konwertowania wideo Freemake Video Converter pozwala wybrać jakość pliku po zmianie formatu (wśród dostępnych znaleźć można pozycje m.in. dla urządzeń mobilnych, jakość TV oraz HD) oraz czy wczytane filmy mają zostać połączone w jeden. Z kolei inne dostępne opcje pozwalają m.in. nagrać filmy na DVD, wykorzystując jeden z wbudowanych schematów menu, stworzyć plik MP3 o wybranej jakości lub wysłać klipy na YouTube. Często wykorzystywaną funkcją jest tworzenie pokazu slajdów ze zdjęć itp. Umożliwia ona wczytanie dowolnej ilości grafik, ustalenie czasu wyświetlania, a także nałożenie podkładu dźwiękowego.

Pełna lista obsługiwanych formatów

  • wideo: avi, mp4, wmv, mkv, dvd, mpg, 3gp, flv, swf, tod, mts, mov, m4v, rm, qt, ts, amv, avs, bik, bnk, cavs, cdg, dpg, dv1394, dxa, ea, ffm, film, film_cpk, flc, flh, fli, flm, flt, flx, gxf, h261, h263, h264, mj2, mjpg, mkm, mxf, nc, nut, nuv, ogm, ogv, pva, r3d, rax, rms, rmx, rpl, rtsp, sdp, smk, thp, vc1, vfw, vro
  • audio: mp3, acc, ogg, wma, wav, flac, m4am amr, au, aif, aiff, aifc, ac3, adts, alaw, apc, ape, caf, dts, gsd, gsm, mka, mlp, mmf, m4r, mp1, mp2, mpeg3, mpc, mp+, m2a, nut, oma, qcp, ra, rmj, shn, tta, voc, w64, wv, xa
  • grafika: bmp, jpg, gif, png, tif, anm, dpx, jpg, pam, pbm, pcx, pgm, ppm, sgi, sr, ras, tga, txd

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Te same rozbudowane możliwości co do tej pory
Komercha!
ocena użytkownika
22.12.2019 16:44 • Recenzja do wersji 4.1.10.374

Zdecydowanie zbyt nachalnie usiłują wyrwać grosik.
Obecna wersja jest tylko irytująca. Od razu odinstalowałem jak zaatakowała mnie okienkami od płacenia i swoje zrobiłem innym softem.
Jak używać tego programu, to tylko w starszej wersji i zablokować mu dostęp do internetu. jak nie routerem, to hosts. Jak nie hosts to zaporą - metod jest wiele.

Ogólna ocena 2 gwiazdki, przez komerchę. A szkoda, bo programik na 4 - 4,5 gwiazdki by zasługiwał.

Jakość i szybkość konwertowania mnogość formatów i H.264
version 4.1.10 Branding
ocena użytkownika
28.07.2017 19:56 • Recenzja do wersji 4.1.10

od 4.1.10 Twórcy programu podjęli decyzję że to nadszedł ten czas że czuć piniądz ! i dodają czarną "kladkę branding" jeśli chcesz jej się pozbyć płać 9 $ za rok wątpię by ktoś chciał teraz korzystać z tego programu jako darmowego. od razu wróciłem do versi 4.1.9.97 i wam to samo radzę puki jeszcze jest możliwość jej pobrania w necie i od razu zablokować pobieranie aktualizacji w zaporze :)