r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Freemore Audio Video Suite 4.8.6

Strona główna Windows Multimedia Pakiety multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freemore Audio Video Suite to bezpłatny i niezwykle wszechstronny zestaw narzędzi do obsługi multimediów, grafiki, a nawet dokumentów PDF. Z jego pomocą m.in. przekonwertujemy materiał audio/wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami, stworzymy kopię zapasową filmu DVD, poddamy prostej obróbce grafikę, stworzymy pokaz slajdów czy też zgramy na komputer klipy z serwisu YouTube.

Składnikami pakietu jest spora liczba użytecznych narzędzi, których możliwości pozwalają wygodnie i kompleksowo wykonywać niemalże dowolne operacje na multimediach, ale nie tylko. Wszystkie one zostały przez twórców posegregowane na dostępnych w głównym oknie programu zakładkach. Znajdziemy wśród nich zestaw praktycznych aplikacji do obsługi materiałów audio, wideo, DVD, grafiki oraz multimediów transmitowanych za pośrednictwem Internetu. Z ich pomocą szybko i sprawnie wykonamy takie operacje jak nagrywanie, edycja i konwersja dźwięku oraz wideo, zmiana formatu i rozmiarów plików graficznych, tworzenie pokazu slajdów czy też obsługa strumieni multimedialny online i pobieranie klipów z YouTube.

Inne użyteczne funkcje Freemore Audio Video Suite to rippowanie zawartości nośników z filmami, generowanie obrazów dysków ISO oraz tworzenie dokumentów PDF z plików graficznych i konwersja OCR.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji narzędzia proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one jednak wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #4 13.06.2014 14:31

@GTX54 (niezalogowany): Sprawdziłem i plik jest czysty. Zapewne skorzystałeś z naszego asystenta pobierania, który zawiera komponenty reklamowe przez co może być interpretowany przez oprogramowanie antywirusowe jako źródło potencjalnego zagrożenia. Zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich lub rejestracji konta w naszym portalu, dzięki czemu będziesz mógł pobierać pliki z pominięciem wspomnianego asystenta.

Pozdrawiam :)

  #3 10.06.2014 19:26

Antywirus Comodo wykrył i usunął złośliwe oprogramowanie, więc jednak zawirusowany :(

  #2 02.02.2014 19:24

@Anonim (niezalogowany): "Zawirusowała Ci sie komputer" ? Popracuj nad ortografią. | A tak pozatym to programik działa perfekcyjnie ;)

  #1 18.01.2014 22:47

Od tego programu zawirusowała mi się komputer

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.