r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Freemore Audio Video Suite 4.8.6

Strona główna Windows Multimedia Pakiety multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Freemore Audio Video Suite to bezpłatny i niezwykle wszechstronny zestaw narzędzi do obsługi multimediów, grafiki, a nawet dokumentów PDF. Z jego pomocą m.in. przekonwertujemy materiał audio/wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami, stworzymy kopię zapasową filmu DVD, poddamy prostej obróbce grafikę, stworzymy pokaz slajdów czy też zgramy na komputer klipy z serwisu YouTube.

Galeria programu

Składnikami pakietu jest spora liczba użytecznych narzędzi, których możliwości pozwalają wygodnie i kompleksowo wykonywać niemalże dowolne operacje na multimediach, ale nie tylko. Wszystkie one zostały przez twórców posegregowane na dostępnych w głównym oknie programu zakładkach. Znajdziemy wśród nich zestaw praktycznych aplikacji do obsługi materiałów audio, wideo, DVD, grafiki oraz multimediów transmitowanych za pośrednictwem Internetu. Z ich pomocą szybko i sprawnie wykonamy takie operacje jak nagrywanie, edycja i konwersja dźwięku oraz wideo, zmiana formatu i rozmiarów plików graficznych, tworzenie pokazu slajdów czy też obsługa strumieni multimedialny online i pobieranie klipów z YouTube.

Inne użyteczne funkcje Freemore Audio Video Suite to rippowanie zawartości nośników z filmami, generowanie obrazów dysków ISO oraz tworzenie dokumentów PDF z plików graficznych i konwersja OCR.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji narzędzia proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one jednak wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  14 #4 13.06.2014 14:31

@GTX54 (niezalogowany): Sprawdziłem i plik jest czysty. Zapewne skorzystałeś z naszego asystenta pobierania, który zawiera komponenty reklamowe przez co może być interpretowany przez oprogramowanie antywirusowe jako źródło potencjalnego zagrożenia. Zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich lub rejestracji konta w naszym portalu, dzięki czemu będziesz mógł pobierać pliki z pominięciem wspomnianego asystenta.

Pozdrawiam :)

  #3 10.06.2014 19:26

Antywirus Comodo wykrył i usunął złośliwe oprogramowanie, więc jednak zawirusowany :(

  #2 02.02.2014 19:24

@Anonim (niezalogowany): "Zawirusowała Ci sie komputer" ? Popracuj nad ortografią. | A tak pozatym to programik działa perfekcyjnie ;)

  #1 18.01.2014 22:47

Od tego programu zawirusowała mi się komputer

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.