Freemore Audio Video Suite 4.8.6

Strona główna Windows Multimedia Pakiety multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freemore Audio Video Suite to bezpłatny i niezwykle wszechstronny zestaw narzędzi do obsługi multimediów, grafiki, a nawet dokumentów PDF. Z jego pomocą m.in. przekonwertujemy materiał audio/wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami, stworzymy kopię zapasową filmu DVD, poddamy prostej obróbce grafikę, stworzymy pokaz slajdów czy też zgramy na komputer klipy z serwisu YouTube.

Składnikami pakietu jest spora liczba użytecznych narzędzi, których możliwości pozwalają wygodnie i kompleksowo wykonywać niemalże dowolne operacje na multimediach, ale nie tylko. Wszystkie one zostały przez twórców posegregowane na dostępnych w głównym oknie programu zakładkach. Znajdziemy wśród nich zestaw praktycznych aplikacji do obsługi materiałów audio, wideo, DVD, grafiki oraz multimediów transmitowanych za pośrednictwem Internetu. Z ich pomocą szybko i sprawnie wykonamy takie operacje jak nagrywanie, edycja i konwersja dźwięku oraz wideo, zmiana formatu i rozmiarów plików graficznych, tworzenie pokazu slajdów czy też obsługa strumieni multimedialny online i pobieranie klipów z YouTube.

Inne użyteczne funkcje Freemore Audio Video Suite to rippowanie zawartości nośników z filmami, generowanie obrazów dysków ISO oraz tworzenie dokumentów PDF z plików graficznych i konwersja OCR.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji narzędzia proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one jednak wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Krzysztof.   10 #5 02.04.2018 12:58

Dziwna sprawa - chciałem pobrać ten program bezpośrednio ze strony jego twórcy (http://www.freemoresoft.com), ale mój program antywirusowy (F-Secure SAFE) ostrzegł mnie że strona, z którą próbuję się połączyć, jest szkodliwa i zarekomendował nieodwiedzanie jej! I nie jest to odosobniony przypadek! Zastanawiam się, o co tu chodzi.

DanKar REDAKCJA  16 #4 13.06.2014 14:31

@GTX54 (niezalogowany): Sprawdziłem i plik jest czysty. Zapewne skorzystałeś z naszego asystenta pobierania, który zawiera komponenty reklamowe przez co może być interpretowany przez oprogramowanie antywirusowe jako źródło potencjalnego zagrożenia. Zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich lub rejestracji konta w naszym portalu, dzięki czemu będziesz mógł pobierać pliki z pominięciem wspomnianego asystenta.

Pozdrawiam :)

  #3 10.06.2014 19:26

Antywirus Comodo wykrył i usunął złośliwe oprogramowanie, więc jednak zawirusowany :(

  #2 02.02.2014 19:24

@Anonim (niezalogowany): "Zawirusowała Ci sie komputer" ? Popracuj nad ortografią. | A tak pozatym to programik działa perfekcyjnie ;)

  #1 18.01.2014 22:47

Od tego programu zawirusowała mi się komputer