Fresh View 8.40

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fresh View to darmowa aplikacja przeznaczona do organizowania i przeglądania plików multimedialnych (zdjęcia, pliki audio, video).

Program poza takimi opcjami jak podgląd obrazów, odtwarzanie plików video (AVI, MPEG) i audio (MP3, OGG, WAV) oferuje dodatkowo możliwość oglądania prezentacji slide show, wykonywania różnych operacji na plikach (kopiowanie, usuwanie, przenoszenie itp.), konwertowania wielu formatów graficznych pomiędzy sobą, drukowania fotografii, tworzenia list plików czy generowania albumów HTML.

Jedną z największych zalet Fresh View jest szybkość działania, która w połączeniu z obsługą ponad 90 formatów plików sprawia, że aplikacja staje się w pełni funkcjonalną przeglądarką dla przeciętnego użytkownika.

Uwaga!

  1. Program by działać w pełni funkcjonalnie wymaga bezpłatnej rejestracji, którą można przeprowadzić tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!