r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Funny Photo Maker 2.4.2

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Funny Photo Maker to bardzo proste narzędzie graficzne, którego zadaniem jest tworzenie efektownych i śmiesznych fotomontaży z wykorzystaniem własnych zdjęć. Przy jego pomocy możemy również nakładać na fotografie różne efekty, poprawiając tym samym ich jakość.

Narzędzie dysponuje zestawem kilkudziesięciu wysokiej jakości szablonów, ramek i efektów graficznych. Korzystając z nich możemy łatwo umieścić swoje zdjęcie na obrazie w ekskluzywnej galerii, billboardzie, banknocie, okładce gazety itp. Funny Photo Maker pozwala również tworzyć kalendarze, kartki okolicznościowe, a także śmieszne fotografie, np. zwierząt z twarzami naszych znajomych.

r   e   k   l   a   m   a

W większości przypadków efekty działania programu są zadowalające, jeśli jednak chcielibyśmy "dopieścić" nasze dzieło nic nie stoi na przeszkodzie. Wśród dostępnych narzędzi edycyjnych znajdziemy takie do kadrowania, obracania zdjęć o zadany kąt, dodawania tekstu i clipartów, usuwania efektu czerwonych oczu itp. Funny Photo Maker pozwala wczytywać i wykorzystywać do fotomontaży pliki w formatach BMP, JPG oraz PNG.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #6 10.07.2016 13:34

Może ktoś mi podpowie jakim darmowym programem można deformować obiekty na zdjęciach. Potrzebuję takiego programu.

  #5 17.06.2016 00:22

Raczej słaby , dla zabawy dla dzieci do 12 lat .

darek719   41 #4 04.11.2015 21:19

fajny i bezpłatny, ale możliwości skromne, dla początkujących okej.

Autor edytował komentarz.
tomadek   1 #3 01.05.2014 19:53

@patrickk09: Polecam dla mniej zaawansowanych grafików.Można zrobić kilka ciekawych fotek,kartek,przeróbek,jakość jest lepsza od edytorów internetowych,samemu decyduje się o rozmiarze (rozdzielczości) przetwarzanego (wklejanego) zdjęcia.

Autor edytował komentarz.
anagast   5 #2 02.04.2013 23:01

@patrickk09 - nie warto, badziew. Chociaż jak ktoś chce się pobawić dennym fotomontażem to niech spróbuje tej zabawki.

patrickk09   3 #1 01.04.2013 21:42

napiszcie czy wart jest ten program instalacji czy kolejny badziew

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.