Funny Photo Maker 2.4.2

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Funny Photo Maker to bardzo proste narzędzie graficzne, którego zadaniem jest tworzenie efektownych i śmiesznych fotomontaży z wykorzystaniem własnych zdjęć. Przy jego pomocy możemy również nakładać na fotografie różne efekty, poprawiając tym samym ich jakość.

Narzędzie dysponuje zestawem kilkudziesięciu wysokiej jakości szablonów, ramek i efektów graficznych. Korzystając z nich możemy łatwo umieścić swoje zdjęcie na obrazie w ekskluzywnej galerii, billboardzie, banknocie, okładce gazety itp. Funny Photo Maker pozwala również tworzyć kalendarze, kartki okolicznościowe, a także śmieszne fotografie, np. zwierząt z twarzami naszych znajomych.

W większości przypadków efekty działania programu są zadowalające, jeśli jednak chcielibyśmy "dopieścić" nasze dzieło nic nie stoi na przeszkodzie. Wśród dostępnych narzędzi edycyjnych znajdziemy takie do kadrowania, obracania zdjęć o zadany kąt, dodawania tekstu i clipartów, usuwania efektu czerwonych oczu itp. Funny Photo Maker pozwala wczytywać i wykorzystywać do fotomontaży pliki w formatach BMP, JPG oraz PNG.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #6 10.07.2016 13:34

Może ktoś mi podpowie jakim darmowym programem można deformować obiekty na zdjęciach. Potrzebuję takiego programu.

  #5 17.06.2016 00:22

Raczej słaby , dla zabawy dla dzieci do 12 lat .

darek719   42 #4 04.11.2015 21:19

fajny i bezpłatny, ale możliwości skromne, dla początkujących okej.

Autor edytował komentarz.
tomadek   1 #3 01.05.2014 19:53

@patrickk09: Polecam dla mniej zaawansowanych grafików.Można zrobić kilka ciekawych fotek,kartek,przeróbek,jakość jest lepsza od edytorów internetowych,samemu decyduje się o rozmiarze (rozdzielczości) przetwarzanego (wklejanego) zdjęcia.

Autor edytował komentarz.
anagast   5 #2 02.04.2013 23:01

@patrickk09 - nie warto, badziew. Chociaż jak ktoś chce się pobawić dennym fotomontażem to niech spróbuje tej zabawki.

patrickk09   3 #1 01.04.2013 21:42

napiszcie czy wart jest ten program instalacji czy kolejny badziew