G Data InternetSecurity G Data InternetSecurity 2020 25.5.2.7

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

G Data InternetSecurity to pakiet zabezpieczający przed wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, spamem, włamaniami hackerów oraz stronami internetowymi wykradającymi poufne i prywatne dane.

Ponadto aplikacja posiada moduł ochrony rodzicielskiej, zapewniający ochronę dzieci przed niecenzurowanymi treściami w Internecie, a także ograniczający dostęp do komputera podczas nieobecności rodziców. G Data InternetSecurity korzysta z unikatowej technologii dwóch niezależnych skanerów antywirusowych DoubleScan, oferując przy tym funkcje szybkiego skanowania plików Fingerprinting i ParallelScan, cichego trybu pracy - Silent Firewall, a także sprawdzaniem zawartości danych http.

G Data InternetSecurity posiada przejrzysty interfejs graficzny z technologią OneClick, który wykazuje mniejsze zapotrzebowanie na zasoby systemowe w stosunku do swoich poprzedników. W samym oprogramowaniu nie zabrakło również trybu monitorowania uruchamianych aplikacji, proaktywnej ochrony bankowości internetowej oraz skanowania w trybie bezczynności.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

nie obciąża systemu
brak
ocena użytkownika
21.06.2016 13:26 • Recenzja do wersji 2015 25.1.0.12

Świetny IS, dobrze zabezpiecza przed spamem i irytującymi programami które lubią się pakowac do przeglądarek, widzę poprawki w porównaniu z poprzednimi wersjami, nie zamula i wszystko śmiga.

Wykrywalność na najwyższym poziomie, prostota obsługi, świetny firewall
Może troszkę spowolnić pracę na systemie
ocena użytkownika
15.05.2016 16:14 • Recenzja do wersji 2015 25.1.0.12

Program pierwszy raz zakupiłem w roku 2012. Niestety, mimo świetnej ochrony, spowalniał znacząco przeglądanie internetu i działanie samego systemu operacyjnego. W wersji 2014 i wyższych, program wyraźnie przyspieszył. Nadal jest minimalne wrażenie spowolnienia działania systemu/internetu, jednak na bardzo delikatnym poziomie i tylko w niektórych przypadkach (słabo odczuwalne). Co najważniejsze, program oferuje wzorową ochronę komputera i jest w przyzwoitej cenie (promocja 2 pc + 2 android). Ma doskonały moduł antywirusowy w postaci 2 silników skanujących, świetną ochronę bankowości on-line, ochronę przed keyloggerami i innymi świństwami, zanim w ogóle zostaną ściągnięte na dysk. Program posiada też idealny firewall, który łapie wszelkie nieprawidłowości. Nie ucina nagle internetu, jak konkurencja potrafi, jest niezwykle prosty w użyciu. Do tej pory jestem zadowolony z jego pracy i gorąco każdemu polecam. Miałem z nim najmniej problemów w swojej historii testowania najróżniejszych pakietów zabezpieczeń, obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Co chciałbym w nim zmienić? Generalnie niczego nie trzeba specjalnie zmieniać, dobrze by było go nieco odchudzić. Dla mnie numer 1 w wykrywalności.