GG10 Tuner 2.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GG10 Tuner to bardzo małe narzędzie, które z pewnością ucieszy użytkowników Gadu-Gadu w wersji 10, którzy chcieliby "odchudzić" swój komunikator ze zbędnych funkcji i wodotrysków.

Aplikacja oferuje kilkanaście opcji, pozwalających na dostosowywanie do własnych preferencji takich elementów komunikatora jak okno kontaktów lub okno rozmowy. Zaznaczenie dowolnej z nich powoduje ukrycie wybranego elementu, który w każdej chwili może zostać ponownie przywrócony. Z kolei na liście w głównym oknie GG10 Tunera poszczególne opcje oznaczone zostaną ikonkami, symbolizującymi te pozycje, które są aktualnie włączone, wyłączone lub nie obsługiwane przez posiadaną wersję Gadu-Gadu. W przypadku kiedy komunikator został zainstalowany w innej lokalizacji niż domyślna, narzędzie daje możliwość ręcznego wskazania pliku gg.exe.

GG10 Tuner nie wymaga instalacji i charakteryzuje się dużą prostotą obsługi. Aplikacja gotowa jest do użytku zaraz po uruchomieniu, nie wymagając od użytkownika żadnej konfiguracji. Warto zaznaczyć, iż praca z narzędziem odbywać się powinna w momencie kiedy Gadu-Gadu nie jest uruchomione. W przeciwnym wypadku zadeklarowane zmiany nie zostaną zastosowane.

Uwaga!

  1. Podczas redakcyjnych testów narzędzie przeskanowane zostało przez najpopularniejsze na rynku oprogramowanie antywirusowe, które nie wykryło żadnego zagrożenia. Zdarzyć się jednak może, że plik identyfikowany będzie jako zawierający szkodliwe komponenty, co jest wynikiem specyfikacji GG10 Tuner i tego, że ingeruje w konfiguracje zewnętrznej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!