GIPHY CAM. The GIF Camera GIPHY CAM. The GIF Camera

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

GIPHY CAM to aplikacja do tworzenia własnych GIF-ów. Można w niej łatwo nagrać fragment filmu lub zrobić kilka zdjeć, dołożyć do nich efekty, naklejki i napisy. Możliwości aplikacji są bardzo szerokie dzięki ogromnej kolekcji filtrów i dodatków, które można dowolnie łączyć. Nowe elementy są dostarczane przez twórców aplikacji co tydzień.

Aplikacja pozwala nagrywać fragmenty filmów przednim i tylnym aparatem. Można zrobić serię pięciu zdjęć, zdając się na automat, lub przytrzymać przycisk migawki by nagrać dłuższy fragment filmu. Już na tym etapie można nałożyć pierwszy efekt – napis, naklejkę statyczną, animowaną śledzącą twarz, zmienić tło lub na cały obraz nałożyć filtr graficzny.

Kolejne filtry i efekty można nakładać po zapisaniu pierwszego GIF-a. Nie ma limitu wprowadzonych zmian. Można też wybrać, w jaki sposób GIF zostanie zapętlony: od początku do końca, od końca do początku albo „ping-pong”, przypominający Boomerang na Instagramie.

Gotowego GIF-a można zapisać na urządzeniu albo od razu wysłać przez Messengera, SMS-em, umieścić na Twitterze i Instagramie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!