GLC_Player 2.3.0

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosta, wieloplatformowa (na stronie producenta dostępne wersje dla Mac OS X i Linuksa) aplikacja umożliwiająca wizualizacje oraz zarządzanie modelami 3D w formatach OBJ, 3DS, STL, OFF oraz COFF. GLC_Player umożliwia tworzenie zrzutów na potrzeby ilustracji oraz tworzenie zrzutów wieloklatkowych (Turning table). Za pomocą programu można w bardzo prosty sposób stworzyć również album modeli w HTML. Aplikacja przystosowana jest do zarządzania dużą ilością modeli oraz umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy nimi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.03.2017 01:42

@Kisielek: GLC_Player 2.3.0 - nie stabilny w Win XP sp3 .W Win 7 64bit, nie sprawdzałem - )

  #2 15.03.2017 00:28

@Kisielek: czasem używam programik " Mesh Lab v 1.3.2 " pod XP sp3 z dopalaczem OpenGL. Nie czyta textur .Można otworzyć kilka objektów i pomalować. -)

Kisielek   12 #1 25.04.2010 01:09

Bardzo przydatny, odkryłem do stosunkowo niedawno ale widzę, że jak na razie niezła darmowa alternatywa na 3d exploration - jeśli się nie mylę?