r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

G'MIC 2.1.8 dla GIMP

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

G'MIC, czyli Greyc's Magic for Image Computing, to zestaw narzędzi przeznaczonych głównie do retuszu zdjęć. Zostały one zebrane w zestawie dodatków do GIMP-a, które oferują kilkadziesiąt filtrów i efektów, a także możliwość tworzenia własnych.

Galeria programu

G'MIC zawiera efekty dekoracyjne, artystyczne, manipulujące barwami i czarno-białe, kontury, deformacje, degradacje, ulepszenia, działania na warstwach, efekty świetlne, generowanie wzorów oraz proste renderowanie obiektów 3-wymiarowych na podstawie dostarczonych zdjęć. Nie zabrakło emulacji kliszy,

Dodatek można wykorzystać po uruchomieniu osobnego okna z menu Filtry. Efekty zostały podzielone tematycznie, dzięki czemu łatwo znaleźć porządane efekty.

Instalacja wtyczki nie wymaga szczególnych zabiegów – wystarczy uruchomić instalator.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do GIMP-a, nie tylko dla ekspertów

59
OPROGRAMOWANIE 07.09.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

GIMP od lat jest najpopularniejszym, darmowym programem graficznym. Ma spore możliwości, ale jedną z jego największych zalet jest system dodatków i skryptów. To dzięki nim GIMP jest programem tak elastycznym. Poniżej prezentuję Wam 8 praktycznych dodatków, które ułatwią życie i bezproblemowo działają z nową wersją programu. Jak instalować dodatki? Dodatki do GIMP-a raczej nie mają instalatorów i trzeba je samodzielnie umieścić w odpowiednim folderze. Ogólne zasady mówią, że skrypty Script-fu (.scm) znajdują się w folderze scripts, a skrypty w Pythonie (.py) i pliki wykonywalne (.exe i bez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 23.11.2017 15:58

wersja 2.1.6 póki co jest wersją rozwojową i do takiej prowadzą wasze odsyłacze, obecnie stabilną jest wersja 2.1.5

  #4 30.08.2017 11:28

Gwoli ścisłości - w przedostatnim zdaniu pojawia się zwrot " ..aby osiągnąć porządane efekty". Chodzi raczej o POŻĄDANE EFEKTY - od POŻĄDANIA nie od PORZĄDKU. Lepiej poprawić.
A dodatek bardzo sympatyczny, Działa również jako osobny program, nie trzeba instalować GIMP-a.
Faktycznie jednak G'MIC z GIMP-em działa lepiej, a może to GIMP z G'MIC-em ... :-)
-
Pozdrawiam, Symetria

yeatzeck   3 #3 26.06.2017 17:17

G'mic nie jest produktem GIMP-Teamu tylko zespołu Davida Tschumperlé z ENSICAEN. Proszę poprawić link na http://gmic.eu

Ukłony,

wiesios1   6 #2 13.06.2017 12:27

W pozycji "system operacyjny" piszecie Windows XP, ale na tym systemie nie działa. Wtyczka wymaga funkcji CancelIoEx w module kernel32, a ta funkcja pojawia się dopiero w Windows Vista.

cephei   13 #1 30.05.2017 08:05

Ooo....w ekranach z aplikacji widzę logo Brutal Assault :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.