GOM Player GOM Player 2.3.63.5327

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GOM Player to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych, charakteryzujący się dużymi możliwościami przy jednocześnie bardzo prostej obsłudze.

GOM Player umożliwia odtwarzanie wielu formatów plików; w tym XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263, AVI bez konieczności instalacji dodatkowych kodeków oraz filtrów na dysku twardym komputera. Ciekawą funkcją odtwarzacza jest możliwość oglądania jeszcze nie w pełni ściągniętych lub w części uszkodzonych plików AVI. Z pewnością użytkownicy programu docenią fakt wsparcia dla strumieni WMV, ASF, ASX oraz możliwość odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości (DVD) z dźwiękiem 5.1.

GOM Player oferuje również funkcję przechwytywania obrazu (Screen Capture) z aktualnie odtwarzanych filmów. Korzystając z Burst Capture użytkownik może zrobić do 999 automatycznych screenów. GOM Player posiada opcję wczytywania napisów (SMI, SRT, RT, SUB), dostosowywania ich pozycji, wielkości i koloru.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

program wyszukuje potrzebne kodeki,jakosc odtwarzania,latwy interfejs
brak
ocena użytkownika
12.04.2016 22:11 • Recenzja do wersji 2.2.77.5240

Od lat uzywam gom playera i w porownaniu z innymi programami to nie ma sobie rownych.Odtwarza nawet pliki mid.A jest to dla mnie wazne gdyz pracuje w klubie z karaoke i zeby przetestowac dana piosenke ten program radzi sobie swietnie

Żadnych
Złośliwe oprogramowanie
ocena użytkownika
08.10.2015 13:25 • Recenzja do wersji 2.2.71.5231

Co to w ogóle jest!!!!!!?
Zainstalowałem oprogramowanie aby otwierać pliki MP4, nie dość, że program tego nie potrafił to jeszcze zainstalował na komputerze jakieś złośliwe oprogramowanie!!! Po instalacji programu zmieniły się ustawienia w Firefoxie pomimo, że nie zezwoliłem na żadne zmiany oprócz tego w tle zaczęły uruchamiać się jakieś dziwne pliki .exe!!! Próbowałem się ratować odcinając internet oraz wyłączając komputer ... niestety widocznie nie zdążyłem :((( efekt taki, że komputera nie da się już uruchomić, zawiesza się na logo startowym.

Czeka mnie teraz pewnie cały dzień aby jakoś odzyskać sprawność i władzę nad komputerem, jak się nie uda, to będę musiał zrobić formata :(((

ŻENADA!!! Jak możecie promować takie programy i udawać, że wszystko jest ok.