reklama

GTD-Free 0.4.3

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GTD-Free to darmowy organizer osobisty implementujący filozofię GTD (Getting Things Done) autorstwa Davida Allena.

Program GTD-Free został stworzony tak, aby nawet osoby niezaznajomione z filozofią Getting Things Done mogły efektywnie zarządzać swoimi zadaniami. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i prosty, zaprojektowany tak aby użytkownik poświęcał minimum czasu na pracę z programem i całą energię kierował na wykonanie swoich zadań.

Głównym elementem programu są listy zadań do wykonania (TODO) o bardzo szerokiej gamie ustawień. Zadaniom można przypisać priorytet, przypomnienia o odpowiedniej godzinie oraz grupować je w projekty. Dodatkowo można zaznaczyć zadanie, które należy wykonać po zakończeniu oraz materiały pomocnicze. Listę można w dowolnym momencie wydrukować lub opublikować w formacie PDF, HTML lub XML.

Program wymaga maszyny wirtualnej Java 1.6 lub nowszej.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #4 16.01.2016 13:58

@agewa79: Kolejny z organizerów osobistych. Wieki nie aktualizowany.

darek719   41 #3 29.10.2015 16:10

lekki i prosty program :p

Ostatni Mohikanin   29 #2 20.12.2014 19:58

"Getting Things Done, GTD, dosł. doprowadzanie roboty do końca – popularna metoda organizacji zajęć, oparta na kolekcjonowaniu spraw i zarządzaniu listami zadań i projektów. Twórcą metody jest David Allen. Celem GTD jest zwolnienie z obowiązku pamiętania o wszystkich zobowiązaniach i planach, a jednocześnie zachowanie wysokiej produktywności w pracy i życiu prywatnym.
Według Allena dwa kluczowe elementy w zarządzaniu czasem to kontrola i perspektywa. Kontrolę nad zobowiązaniami zapewnia szczegółowy proces GTD, natomiast na perspektywę pozwala ujęcie bieżących zadań w kontekście sześciu poziomów: 1) Bieżące zadania, 2) Bieżące projekty, 3) Obszary odpowiedzialności, 4) Cele roczne, 5) Wizja na 5 lat, 6) Całe życie." (cyt. Wikipedia)

agewa79   3 #1 26.03.2012 14:44

Ani proste ani przyjemne. A ilość pól do wypełnienia tak duża, że wolę zwyczajną kartkę papieru. No i usunąć zapisane raz dane to wielka sztuka...

reklama