GTD-Free 0.4.3

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GTD-Free to darmowy organizer osobisty implementujący filozofię GTD (Getting Things Done) autorstwa Davida Allena.

Program GTD-Free został stworzony tak, aby nawet osoby niezaznajomione z filozofią Getting Things Done mogły efektywnie zarządzać swoimi zadaniami. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i prosty, zaprojektowany tak aby użytkownik poświęcał minimum czasu na pracę z programem i całą energię kierował na wykonanie swoich zadań.

Głównym elementem programu są listy zadań do wykonania (TODO) o bardzo szerokiej gamie ustawień. Zadaniom można przypisać priorytet, przypomnienia o odpowiedniej godzinie oraz grupować je w projekty. Dodatkowo można zaznaczyć zadanie, które należy wykonać po zakończeniu oraz materiały pomocnicze. Listę można w dowolnym momencie wydrukować lub opublikować w formacie PDF, HTML lub XML.

Program wymaga maszyny wirtualnej Java 1.6 lub nowszej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!