GUN

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

GUN to pełna akcji przygoda na Dzikim Zachodzie. Grę stworzyła firma Neversoft, czyli ta sama, która dała światu serię gier Tony Hawk’s Pro Skater. Gracz wciela się w Coltona White’a, który pragnie za wszelką cenę zemścić się za śmierć swojego ojca. Wykonując po drodze wiele misji i odkrywając kolejne elementy fabuły, powoli dociera do celu swej podróży.

Prawdziwy Western

Gracz trafia na Dziki Zachód z drugiej połowy dziewiętnastego wieku, aby pokierować losami protagonisty. Colton, poruszając się czy to pieszo, czy konno, będzie przemierzał kolejne miasteczka aby dopiąć swego i zemścić się za wyrządzone krzywdy.

Napotykanych wrogów można atakować z zaskoczenia, używać ich jako osłony przed strzałami, dźgnąć nożem lub zwyczajnie zastrzelić. Nie brakuje również tak kojarzonego z Dzikim Zachodem dynamitu, którego również można użyć, aby pozbyć się nieprzyjaciela.

Poza głównym wątkiem fabularnym, dostępnych jest wiele misji pobocznych, które gracz odblokowuje przez rozmowy z napotkanymi NPC. Będą to między innymi: polowanie na bawoły, eskortowanie prostytutek, gra w pokera i wiele więcej. Dodatkowo, z pogaduszek można dowiedzieć się wielu istotnych dla fabuły elementów.

Twórcy zdecydowanie zadbali o detale historyczne i klimat godny prawdziwego westernu. Zakurzone miasteczka, żelazna kolej, kopalnie złota, dyliżanse, kaniony, napady na banki i bardzo efektowne strzelaniny dają ogrom realizmu.

W grze pojawia się niecenzuralne słownictwo i występuje przemoc, a sceny śmierci mogą być szczególnie drastyczne, dlatego gra została zaklasyfikowana jako nieodpowiednia dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: 2,4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c
  • Dysk twardy: 5 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!