GUNS UP!

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

GUNS UP! to wojenna gra strategiczna czasu rzeczywistego. Gracz formuje oddziały wojsk, które następnie dokonają szturmu na fortyfikacje przeciwnika. Rozgrywka nie sprawdza się jednak do wysyłania na szańce kolejnych fal mięsa armatniego – równie ważna dla zwycięstwa będzie umiejętność obrony własnej infrastruktury.

Armię budować można w oparciu o piechurów, operatorów miotaczy ognia, strzelców wyborowych, czy nawet... ekspertów w zakresie broni chemicznej. Po stoczonych walkach żołnierze mogą uzyskiwać status weteranów, awansować i zyskiwać nowe umiejętności.

Równie ważna jest obrona własnej infrastruktury. Zdobyte doświadczenie gracz może spożytkować na rozbudowywanie umocnień. Szturm przebiega falowo, a nieocenioną pomocą w odparciu kolejnych fal będzie przemyślany rozkład umocnień i budynków.

Od strony techniczne gra prezentuje się bardzo ładnie – komiksowa grafika jest dopracowana, a efekty towarzyszące wybuchom na polu walki czynią ją jeszcze bardziej dynamiczną i efektowną. Równie dopracowana jest oprawa dźwiękowa. GUNS UP! to gra free-to-play, dostępna w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GUNS UP! – dynamiczna i efektowna strategia wojenna na weekend

9
23.09.2017  •  Maciej Olanicki

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy GUNS UP! – synkretyczną produkcję, która z powodzeniem łączy w sobie elementy rozgrywki rodem ze strategii czasu rzeczywistego, tower defense i gry akcji. Wszystko to w cieszącej oko komiksowej oprawie graficznej. GUNS UP! to jednak przede wszystkim gra strategiczna. Gracz formuje oddziały wojsk, które następnie dokonają szturmu na fortyfikacje przeciwnika. Rozgrywka nie sprowadza się jednak do wysyłania na szańce kolejnych fal mięsa armatniego – równie ważna dla zwycięstwa będzie umiejętność obrony własnej infrastruktury. Gracz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję