Gadu Gadu wprowadza abonament. Będą też trzy nowości

Strona główna Aktualności
Gadu Gadu wprowadza abonament. Będą też trzy nowości
Gadu Gadu wprowadza abonament. Będą też trzy nowości

O autorze

GG (dawniej Gadu Gadu) lata świetności ma już za sobą. Nie oznacza to jednak, że kultowy komunikator jest już jedynie częścią wirtualnej historii - wręcz przeciwnie, to żywa legenda polskiego internetu. Nowy właściciel GG - firma Fintecom, postanowiła dać aplikacji drugie życie i chociaż ciężko wyobrazić sobie, że będzie ona w stanie konkurować z Messengerem i WhatsAppem, to z pewnością postara się o sobie przypomnieć.

Rok temu GG znalazło nowego właściciela. Została nim polska firma England.pl, która ostatnio zmieniła nazwę na Fintecom. Właściciele marzą o tym, aby szalenie popularny na początku XXI wieku komunikator odzyskał swoją dawną sławę. Firma szykuje nowości, a na początek chce skusić użytkowników skorzystaniem z opcji wyłączenia reklam.

Jedną z pierwszych nowości wprowadzonych przez Fintecom jest abonament. Aplikacja kliencka sieci GG w wersji na Androida wyświetla w oknie rozmowy baner reklamowy. Można się go jednak pozbyć za symboliczną opłatą. Wydatek rzędu 1,99 zł wystarczy, by reklamy zniknęły z ekranu na miesiąc. Jeżeli zdecydujemy się na dłuższe korzystanie z usługi, będzie jeszcze taniej. Zadeklarowanie subskrypcji na pół roku obniży kwotę abonamentu do 1,49 zł, zaś na rok do 0,99 zł.

Oczywiście nadal będzie można korzystać z komunikatora za darmo, ale wtedy trzeba liczyć się z obecnością reklam.

Na oficjalnej stronie komunikatora możemy znaleźć informację, że wkrótce użytkownicy będą mieli dostęp do trzech nowych funkcji. Jedna z nich ma mieć pozytywny wpływ na bezpieczeństwo, druga pomoże w globalnej ekspansji, a trzecią z pewnością docenią przedsiębiorcy.

GG na Androida możecie pobrać z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
s