GG GG

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Gadu-Gadu jest oficjalnym klientem sieci o takiej samej nazwie i wbrew pozorom, pozwala nie tylko na prostą komunikację ze znajomymi. Komunikator, podobnie jak wersja desktopowa, obsługuje synchronizowane, pełne archiwum rozmów, powiadomienia, zmiany stanu, emotikony, oraz dysk internetowy.

Obsługa oficjalnej aplikacji GG nie nastręcza problemów, głównie dzięki wygodnemu i intuicyjnemu interfejsowi podzielonemu na zakładki przeznaczonymi do innych zadań. Znajdziemy na nim lista kontaktów, wyświetlająca statusy, opisy i awatary, listę rozmów i powiadomień. Ciekawą opcją jest integracja z internetowym dyskiem GG, który to oferuje możliwość przechowywania w chmurze do 5 GB danych zupełnie za darmo.

Dodatek stanowią informacje ze strefy znajomych na kształt tablicy w serwisach społecznościowych, a także radio (instalowane jako osobna aplikacja). Aplikacja działa bardzo szybko, obsługuje powiadomienia w trybie push i umożliwia wybór jednego z dwóch motywów kolorystycznych. Co ciekawe, w przeciwieństwie do desktopowego odpowiednika, aplikacja w zasadzie nie posiada reklam. Widzimy je czasami, rzadko podczas uruchamiania, lecz w innych wypadkach nie męczą użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!