r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp 1.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhatsApp to klient popularnego komunikatora internetowego WhatsApp. Program oferuje wszystkie funkcje znane z mobilnej wersji aplikacji, a do poprawnego działania wymaga, aby WhatsApp był zainstalowany na smartfonie i posiadał aktywne konto.

Galeria programu

Program oferuje bardzo szeroką listę możliwości. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, dźwięki, a także dokumenty oraz pliki PDF. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą wysłanych linków do stron internetowych, prezentując podgląd części treści. Za pomocą WhatsApp można prowadzić także połączenia telefoniczne. Aplikacja wykorzystuje do tego celu łącze internetowe - ważne, aby odbiorca połączenia był również użytkownikiem usługi WhatsApp. Program umożliwia prowadzenie rozmów indywidualnych oraz tworzenia grup rozmówców.

Do poprawnego działania, program WhatsApp na Windows musi być sparowany ze smartfonem. Po jego zainstalowaniu na urządzeniu z Windowsem, wyświetl się komunikat z prośbą o zeskanowanie kodu QR za pomocą czytnika wbudowanego w aplikację mobilną. Po wykonaniu tego kroku, program na systemie Windows będzie aktywny tak długo, jak aktywne będzie połączenie obu urządzeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Historia staje się płynna: WhatsApp z edycją i usuwaniem wysłanych wiadomości?

11
OPROGRAMOWANIE 25.01.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Modyfikowanie wysłanych już wiadomości w komunikatorach ma swoich fanów i przeciwników, jednak nie można zaprzeczyć, że bez względu na to, coraz częściej implementowane jest w kolejnych programach. Nie inaczej ma być z popularnym WhatsAppem – wersja beta aplikacji wskazuje na to, że już wkrótce pojawi się w niej możliwość edytowania, a nawet usuwania wysłanych już wiadomości. Funkcjonalność ta została zauważona przez WaBetaInfo, ale wskazywały na nią już wcześniejsze przecieki. Teraz zwraca się jednak uwagę, iż obydwie funkcje, pomimo obecności w aplikacji, nie działają (zapewne konieczne…

Mniej prywatności w WhatsApp, Facebook z dostępem do danych użytkowników

61
BIZNES 26.08.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Mark Zuckerberg nie byłby sobą gdyby nie wykorzystał potencjału ogromnej bazy danych zgromadzonych przez WhatsApp. Facebook ma otrzymać dostęp do informacji o użytkownikach tego komunikatora. Oczywiście oficjalnie mówi się, że to wszystko ma pozwolić na dostarczenie bardziej spersonalizowanych reklam, a także umożliwi łatwiejszy kontakt z firmami. Mimo że Facebook posiada własny komunikator, to w 2014 roku podjęto decyzję o przejęciu konkurencyjnego WhatsAppa. Firma Marka Zuckerberga zapłaciła wówczas 16 miliardów dolarów, czyli kilkanaście razy więcej niż za Instagrama. Użytkownicy zostali…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciej1993   4 #4 25.01.2017 15:06

Działa na Windows 7 tylko że pewnie portal dobre programy nie musi być zobligowany do tego żeby podawać informacje o każdym programie na jakich działa wersjach sytemu Windows.

Unga Unga   8 #3 11.05.2016 18:05

Misiaczki ! Działa na Windows 7 więc nie panikujcie.

  #2 11.05.2016 14:56

wcale nie zapomnieli .... windows 7 traci wsparcie i tyle w temacie.

  #1 11.05.2016 12:50

A co z wersią na Win 7 ? Zapomnieli ,że taki system jescze jest.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.