r   e   k   l   a   m   a
reklama

WhatsApp 0.2.9229.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhatsApp to klient popularnego komunikatora internetowego WhatsApp. Program oferuje wszystkie funkcje znane z mobilnej wersji aplikacji, a do poprawnego działania wymaga, aby WhatsApp był zainstalowany na smartfonie i posiadał aktywne konto.

Program oferuje bardzo szeroką listę możliwości. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, dźwięki, a także dokumenty oraz pliki PDF. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą wysłanych linków do stron internetowych, prezentując podgląd części treści. Za pomocą WhatsApp można prowadzić także połączenia telefoniczne. Aplikacja wykorzystuje do tego celu łącze internetowe - ważne, aby odbiorca połączenia był również użytkownikiem usługi WhatsApp. Program umożliwia prowadzenie rozmów indywidualnych oraz tworzenia grup rozmówców.

Do poprawnego działania, program WhatsApp na Windows musi być sparowany ze smartfonem. Po jego zainstalowaniu na urządzeniu z Windowsem, wyświetl się komunikat z prośbą o zeskanowanie kodu QR za pomocą czytnika wbudowanego w aplikację mobilną. Po wykonaniu tego kroku, program na systemie Windows będzie aktywny tak długo, jak aktywne będzie połączenie obu urządzeń.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #6 09.05.2018 13:06

Mam w Windowsie 7 WhatsApp i w komórce i co z tego. W telefonie jest opcja rozmowy video a w Windowsie nie ma. Jak mam tylko wysyłać pliki i nawijać z kimś , to mogę to robić w telefonie.

pstrowsky   10 #5 11.04.2018 16:19

Program byłby nawet spoko, niestety strasznie szpieguje użytkowników.
Albo WhatsApp albo aplikacja FB jeszcze nie zlokalizowałem, który z tych dwóch programów (być może oba) używa mikrofonu w telefonie i podsłuchuje rozmowy jakie odbywają się w pobliżu telefonu.

maciej1993   5 #4 25.01.2017 15:06

Działa na Windows 7 tylko że pewnie portal dobre programy nie musi być zobligowany do tego żeby podawać informacje o każdym programie na jakich działa wersjach sytemu Windows.

Unga Unga   10 #3 11.05.2016 18:05

Misiaczki ! Działa na Windows 7 więc nie panikujcie.

  #2 11.05.2016 14:56

wcale nie zapomnieli .... windows 7 traci wsparcie i tyle w temacie.

  #1 11.05.2016 12:50

A co z wersią na Win 7 ? Zapomnieli ,że taki system jescze jest.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii