r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp 1.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhatsApp to klient popularnego komunikatora internetowego WhatsApp. Program oferuje wszystkie funkcje znane z mobilnej wersji aplikacji, a do poprawnego działania wymaga, aby WhatsApp był zainstalowany na smartfonie i posiadał aktywne konto.

Galeria programu

Program oferuje bardzo szeroką listę możliwości. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, dźwięki, a także dokumenty oraz pliki PDF. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą wysłanych linków do stron internetowych, prezentując podgląd części treści. Za pomocą WhatsApp można prowadzić także połączenia telefoniczne. Aplikacja wykorzystuje do tego celu łącze internetowe - ważne, aby odbiorca połączenia był również użytkownikiem usługi WhatsApp. Program umożliwia prowadzenie rozmów indywidualnych oraz tworzenia grup rozmówców.

r   e   k   l   a   m   a

Do poprawnego działania, program WhatsApp na Windows musi być sparowany ze smartfonem. Po jego zainstalowaniu na urządzeniu z Windowsem, wyświetl się komunikat z prośbą o zeskanowanie kodu QR za pomocą czytnika wbudowanego w aplikację mobilną. Po wykonaniu tego kroku, program na systemie Windows będzie aktywny tak długo, jak aktywne będzie połączenie obu urządzeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Historia staje się płynna: WhatsApp z edycją i usuwaniem wysłanych wiadomości?

11
OPROGRAMOWANIE 25.01.2017 | Oskar Ziomek

Modyfikowanie wysłanych już wiadomości w komunikatorach ma swoich fanów i przeciwników, jednak nie można zaprzeczyć, że bez względu na to, coraz częściej implementowane jest w kolejnych programach. Nie inaczej ma być z popularnym WhatsAppem – wersja beta aplikacji wskazuje na to, że już wkrótce pojawi się w niej możliwość edytowania, a nawet usuwania wysłanych już wiadomości. Funkcjonalność ta została zauważona przez WaBetaInfo, ale wskazywały na nią już wcześniejsze przecieki. Teraz zwraca się jednak uwagę, iż obydwie funkcje, pomimo obecności w aplikacji, nie działają (zapewne konieczne…

Mniej prywatności w WhatsApp, Facebook z dostępem do danych użytkowników

61
BIZNES 26.08.2016 | Mateusz Budzeń

Mark Zuckerberg nie byłby sobą gdyby nie wykorzystał potencjału ogromnej bazy danych zgromadzonych przez WhatsApp. Facebook ma otrzymać dostęp do informacji o użytkownikach tego komunikatora. Oczywiście oficjalnie mówi się, że to wszystko ma pozwolić na dostarczenie bardziej spersonalizowanych reklam, a także umożliwi łatwiejszy kontakt z firmami. Mimo że Facebook posiada własny komunikator, to w 2014 roku podjęto decyzję o przejęciu konkurencyjnego WhatsAppa. Firma Marka Zuckerberga zapłaciła wówczas 16 miliardów dolarów, czyli kilkanaście razy więcej niż za Instagrama. Użytkownicy zostali…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciej1993   5 #4 25.01.2017 15:06

Działa na Windows 7 tylko że pewnie portal dobre programy nie musi być zobligowany do tego żeby podawać informacje o każdym programie na jakich działa wersjach sytemu Windows.

Unga Unga   9 #3 11.05.2016 18:05

Misiaczki ! Działa na Windows 7 więc nie panikujcie.

  #2 11.05.2016 14:56

wcale nie zapomnieli .... windows 7 traci wsparcie i tyle w temacie.

  #1 11.05.2016 12:50

A co z wersią na Win 7 ? Zapomnieli ,że taki system jescze jest.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.