Game Editor 1.4.0

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie gier
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Game Editor to uważany przez wielu deweloperów za jeden z najłatwiejszych programów przeznaczonych do tworzenia gier dla takich platform jak Windows, Linux, Pocket PC, Windows Mobile, GP2X, Smartphones i Handheld PC.

Aplikacja oferuje szereg gotowych funkcji pozwalających na kontrolowanie postaci, elementów w grze, dźwięków, zdarzeń podczas manipulacji myszką czy wciskania klawiszy dostępnych na klawiaturze. Wśród najważniejszych cech wymienianych przez producenta należy wskazać możliwość klonowania postaci, importowania wielu formatów obrazów (jpeg, gif, png, bmp, pcx, tga, xpm, xcf, lbm) czy tworzenia wielu map w jednym pliku. Inną z ciekawych opcji oferowanych przez Game Editor jest funkcja podglądu planszy z poziomu wzroku aktora.

Wersja demo aplikacji pozwala na import gier tylko dla platformy Windows.

Uwaga!

Program jest udostępniany na bazie dwóch licencji, w przypadku niekomercyjnego tworzenia gier jest to GPL v3, w przypadku wykorzystania komercyjnego jest to licencja komercyjna. Więcej informacji na temat licencjonowania na stronie autora

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!