r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GameMaker Studio Standard znów za darmo

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Osoby zainteresowane wejściem w świat robienia gier zapewne bardzo dobrze kojarzą pakiet GameMaker Studio. Odpowiedzialne za niego YoYo Games wcale nie tak dawno rozdawało jego standardową edycję, a akcja widać cieszyła się sporym wzięciem, bowiem oto postanowiono ją powtórzyć. Zaoszczędzić niemal 50 dolarów można do 2 marca. Przy okazji przejście na edycję Professional to obecnie wydatek 35 dolarów.

Tak jak poprzednio, wystarczy pobrać i zainstalować podstawową wersję GameMaker Studio, a po jej uruchomieniu postępować zgodnie ze wskazówkami akcji promocyjnej, która nas powita w programie. Oferta nie obejmuje wydania pakietu na platformie Steam. Producenci zaznaczają, że na swoją licencję przyjdzie poczekać, ponieważ system jest oblegany i dlatego trochę trwa ich wygenerowanie. W międzyczasie zalecają zapisanie się do newslettera, za pośrednictwem którego niebawem będzie można zdobyć licencje GameMaker Studio Master Collection o wartości niemal 800 dolarów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.