r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Garmin Connect Mobile 4.2

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Garmin Connect Mobile pozwala na zbieranie oraz przetwarzanie danych rejestrowanych przez inne urządzenia marki Garmin takie jak zegarki, opaski, GPS..

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od zalogowania się do naszego konta, bądź też stworzenia nowego. Wspierane jest logowanie kontami z najpopularniejszych usług społecznościowych. Przy pierwszym starcie czeka nas jeszcze krótka konfiguracji (dokonane wybory możemy zmienić z poziomu aplikacji).

Garmin Connect Mobile nie tylko pozwala odbierać dane z urządzeń, ale również analizować je i udostępniać innym. Rozbudowane opcje społecznościowe zapewniają możliwość rywalizacji ze znajomymi, a także udostępnianie informacje o naszym położeniu i kondycji najbliższym osobom.

W aplikacji zabrakło możliwości tworzenia treningów oraz kursów z jej poziomu. Aby do nich dotrzeć musimy posłużyć się stroną www. Wszystkie pozostaje funkcje zostały dobrze opisane, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z obsługą programu

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Opaska Garmin Vivofit 2. Nowa definicja niedostatku

31
SPRZĘT 03.05.2015 | Maciej Olanicki

Z nadejściem przyjemnej słonecznej wiosennej pogody trafiło do nas urządzenie, które takie okoliczności przyrody niepowtarzalnej pozwala wykorzystać. Opaskę Garmin Vivofit 2 można określić jako propozycję dla osób o umiarkowanie aktywnym trybie życia, które mają ambicję zmienić ten stan rzeczy. Krokomierz, monitorowanie snu czy rozbudowana aplikacja umożliwiające analizę swoich wyników, to tylko niektóre z funkcji, którą mogą być pomocne w aktywizowaniu się. Czy jednak sprawdzają się w praktyce? W zestawie można znaleźć oczywiście samą kostkę Garmin Vivofit 2, dwie opaski o różnej długości…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.