r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gdy zwykła para to za mało. Tinder uruchamia superpolubenia

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Tinder to aplikacja mobilna, której ogromna popularność idzie w parze z głosami mniej lub bardziej uzasadnionej krytyki. Program właśnie został zaktualizowany – nowa funkcja stanowi odejście od znanej, binarnej formy deklarowania zainteresowania drugą osobą.

Dotychczas podczas przeglądania profilów użytkowników Tindera możliwe było proste i przejrzyste polubienie lub odrzucenie. Od teraz w Tinderze dostępna jest także trzecia opcja: superpolubienie. Aby go dokonać można nacisnąć odpowiedni przycisk lub po prostu przeciągnąć zdjęcie użytkownika w górę. Skutkiem będzie to, że gdy superpolubiona osoba będzie przeglądać profil, którego właściciel wykazał nią ponadprzeciętne zainteresowanie, ujrzy przy nim niebieską gwiazdkę, która zapewne połechta jej ego.

r   e   k   l   a   m   a

W komunikacie na ten temat przedstawiciele Tindera opublikowali także statystyki z testów nowej funkcji. Według nich prawdopodobieństwo skojarzenia pary z osobą superpolubioną jest trzykrotnie większe, niż w przypadku standardowego polubienia. Ponadto rozmowy rozpoczęte w ten sposób trwają z reguły 70% dłużej niż zwykle. Przetestować nową funkcję można dzięki pobraniu programu z naszej bazy.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.