Nienawiść zbliża. Hater to Tinder dla ludzi, którzy nienawidzą tych samych rzeczy

Nienawiść zbliża. Hater to Tinder dla ludzi, którzy nienawidzą tych samych rzeczy

Nienawiść zbliża. Hater to Tinder dla ludzi, którzy nienawidzą tych samych rzeczy
06.02.2017 13:14, aktualizacja: 07.02.2017 15:39

Walentynki coraz bliżej. Jeśli nadal masz zamiar spędzić je z nowo poznaną osobą, oprócz Tindera i Sympatii sprawdź też Hater dla iOS-a. Aplikacja ta pozwala znaleźć osoby, które nienawidzą tych samych rzeczy, co Ty. Dzięki niej oszczędzisz sobie zawodu, jeśli po z grubsza udanym wieczorze okaże się, że już macie razem wsiadać do taksówki, ale ta druga osoba lubi coś, czego Ty nie trawisz. I już wiesz, że nic z tego nie będzie…

Hater pomoże uniknąć takich przykrych sytuacji. Zamiast wpisywać swoje zainteresowania i tworzyć idealny profil, który dbałością o szczegóły przyciągnie innych, wymieniasz tu rzeczy, których nienawidzisz. Nie powinno to być trudne zadanie w dzisiejszych czasach, gdy nienawiść często łączy mocniej niż wspólne hobby. Uwolnienie wewnętrznej marudy będzie też dla wielu osób bardziej komfortowe, niż próba stworzenia romantyka na potrzeby kilku randek. Trzeba tylko mieć na uwadze, że swoje gusta uzupełniamy po angielsku. Zadanie jest bardzo proste – wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie w odpowiednim kierunku:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mamy tu do wyboru ponad 3 tysiące tematów, ręcznie dobranych z propozycji użytkowników, do wspólnego nienawidzenia, od selfie tyłków, przez Donalda Trumpa, po spinacz z Office'a. Trzeba zaznaczyć, że aplikacja nie zawiera poważniejszych tematów, jak rasizm, ale można w niej znienawidzić bieżące wydarzenia czy polityków. Celem chodzenia na randki jest zabawa, więc jeśli ktoś zaproponuje niebezpieczny temat, dostanie ostrzeżenie, a za drugim razem zostanie zbanowany. Hater pozwala znajdować tylko osoby przeciwnej płci, tej samej lub obu w podanym przedziale wiekowym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza rzeczami do wspólnego „hejtowania” aplikacja bierze pod uwagę także lokalizację użytkowników przy dobieraniu par. Rozmowę można zacząć tradycyjnie przez czat albo dzięki przełamującej lody grze, w której obie strony muszą odpowiadać na pytania – na przykład czego nienawidzą bardziej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja powstała jako żart. Jej autor, Brendan Alper, rzucił pracę w Goldman Sachs by zostać komikiem i wymyślił taką aplikację randkową na potrzeby skeczu… po czym dotarło do niego, że to świetny pomysł i trzeba to zrobić.

Hater jest już dostępny dla iOS-a w wersji testowej. Oficjalnie rusza 8 lutego, a na Androidzie będzie można zainstalować go wiosną. Logowanie, podobnie jak w Tinderze, wymaga konta na Facebooku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)