Genymotion Genymotion 3.2.0

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Genymotion to narzędzie do emulowania systemu operacyjnego Android.

Konfiguracja Genymotion jest bardzo prosta, więc aplikacja z powodzeniem znajdzie zastosowanie wśród mniej wymagających użytkowników (którzy np. chcą sprawdzić konkretną wersję danego urządzenia), jak programistów zajmujących się na co dzień testowaniem napisanych przez siebie aplikacji.

Niezwykle istotny jest fakt, że Genymotion obsługuje wszystkie smartfony i tablety pracujące pod kontrolą Androida. Możliwe jest pobieranie i instalowanie programów ze sklepu Google Play, konfigurowanie ustawień emulowanego urządzenia, dodawanie aplikacji i widżetów na ekranie głównym praz przeprowadzanie wielu innych operacji.

Genymotion zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad stanem baterii, żyroskopem, wirtualną klawiaturą, aparatem, latarką, termometrem, narzędziem służącym do obracania ekranu i nie tylko. Poza tym istnieje opcja konfigurowania ustawień sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Uwaga!

  • Genymotion wymaga zainstalowania programu VirtualBox.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!