Ghostery Privacy Browser Ghostery Privacy Browser 69.0.1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ghostery Browser to mobilna przeglądarka internetowa przygotowana z myślą o platformie Android. Jej głównym celem jest ochrona prywatności i bezpieczeństwa użytkownika – filtruje ona ruch sieciowy, w efekcie czego podczas przeglądania witryn blokowane są elementy śledzące, a także niektóre reklamy próbujące zdobywać informacje o użytkowniku.

Przygotowana przez producenta aplikacja posiada wszystkie funkcje, jakimi powinna cechować się nowoczesna przeglądarka: pozwala na przeglądanie stron w kartach, pobieranie plików, dodawanie witryn do listy ulubionych, a także przeglądanie historii wcześniej odwiedzonych stron. Możliwe jest ponadto wymuszanie trybu desktopowego, gdyby wersja mobilna danej witryny nie była dla nas wystarczająca. Podczas działania Ghostery informuje nas o ilości zablokowanych elementów śledzących na stronie, kliknięcie ikony pozwala na odblokowanie wybranych z nich, a także dodanie strony do tzw. białej listy – w takim przypadku podczas jej przeglądania elementy śledzące użytkownika nie będą w ogóle blokowane. Przeglądarka bazuje na silniku Chromium, w efekcie czego dobrze radzi sobie z nowoczesnymi technologiami internetowymi i pomimo, że jest w stanie chronić prywatność, nie powoduje utrudnień podczas serfowania w Sieci.

Ustawienia przeglądarki dotyczą w głównej mierze modułu dbającego o prywatność użytkowników: może on aktualizować swoją wewnętrzną bazę blokowanych elementów automatycznie, a także domyślnie blokować wszystkie nowości, jakie się na niej znajdą. Za pomocą ustawień użytkownik może także wyczyścić historię, zablokować używanie ciasteczek, jak również wybrać domyślną wyszukiwarkę (po instalacji jest to ceniąca prywatność Duck Duck Go). Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej. Nie wymaga żadnych opłat, jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!