Gilisoft Audio Editor Gilisoft Audio Editor 2.2.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GiliSoft Audio Editor to przydatne narzędzie do edytowania plików dźwiękowych.

Wystarczy otworzyć dowolne nagranie, by rozpocząć wykonywanie rozmaitych operacji czy to na piosence, czy też na utworze ze ścieżki dźwiękowej lub w jakimkolwiek innym projekcie. GiliSoft Audio Editor pozwala na wycinanie, usuwanie, wklejanie czy też kopiowanie zawartości; dzięki temu programowi połączymy kilka plików w jedno duże nagranie lub wprost przeciwnie.

Rozpoczynając pracę z GiliSoft Audio Editor należy pamiętać, że aplikacja nie dysponuje opcją zapisywania plików dźwiękowych. Swoje projekty można zachować w formacie *.gau albo wyeksportować do MP3, WAV i formatu iPhone’a.

Co istotne, GiliSoft Audio Editor umożliwia także rejestrowanie dźwięku z mikrofonu lub karty dźwiękowej. Po nagraniu możemy edytować go za pomocą opisywanego narzędzia, wprowadzając niezbędne poprawki. Dostępna jest ponadto funkcja wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmów zapisanych w formacie MP4.

GiliSoft Audio Editor posiada opcję dodawania metadanych, dzięki której później łatwiej nam będzie zlokalizować potrzebne nagrania (np. po wykonawcy, tytule, nazwie albumu lub gatunku).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!