r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Główną stronę Google czekają zmiany. Nadchodzi powrót iGoogle?

Strona główna AktualnościINTERNET

Wczoraj informowaliśmy o nowościach, jakie pojawiły się w aplikacji Google. Ma ona teraz skuteczniej sugerować potencjalnie interesujące dla użytkownika treści oraz pozwalać na śledzenie konkretnych źródeł informacji lub tematów. Zmierzające do personalizacji zmiany zawitają jednak także do przeglądarkowej wersji – na google.com.

Informacjami o zmianach, jakie mają trafić do przeglądarkowej wersji wyszukiwarki podzielił się Guardian. Podobnie jak w przypadku aplikacji, na stronę Google trafią treści spersonalizowane – selekcjonowane na podstawie zainteresowań użytkownika, miejsca, w którym się znajduje czy dotychczasowych wyszukiwań.

Na razie nie pojawiły się żadne grafiki, które prezentowałyby sposób, w jaki Google chce dostarczać spersonalizowane treści na swojej stronie głównej. Nie zmienia to faktu, że Guardian już teraz nie waha się zapowiadać, ze modyfikacje jakie zajdą w (coraz mniej) minimalistycznym wyglądzie wyszukiwarki to największa zmiana od jej uruchomienia.

Warto wspomnieć, że Google oferowało już kiedyś usługę spersonalizowanej stronę startowej pod adresem iGoogle.com. Możliwe było tam osadzanie konkretnych widżetów dostarczanych zarówno przez Google, jak i przez społeczność. Kolekcja była naprawdę spora: na stronie można było korzystać z Google Readera czy obejrzeć film na Google Video. Wszystkie wymienione serwisy zostały jednak przez Google zamknięte.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.