r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gmail

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Aplikacja Gmail jest oficjalnym klientem dla skrzynek pocztowych oferowanych przez firmę Google. Obsługuje ona zarówno skrzynki prywatne w domenie gmail.com, jak i konta w ramach Aplikacji Google, a także dostarczanie wiadomości w trybie push.

Galeria programu

Skrzynki przeznaczone do obsługi należy najpierw dodać jako konta Google w systemowym zarządzaniu kontami. Oprócz podstawowych operacji, takich jak tworzenie wiadomości, ich usuwanie i archiwizowanie (również przy pomocy gestów), aplikacja obsługuje większość funkcji dostępnych w interfejsie webowym. Znajdziemy tu więc etykiety wiadomości, oraz wysyłanie wiadomości za pomocą wielu połączonych kont (klient umożliwia wybór konta z którego ma zostać wysłana wiadomość).

Nie zabrakło kategorii wiadomości, a także obsługi skrzynki typu priorytety. Ponadto możliwe jest wyświetlanie wiadomości w formie wątków, pobieranie i wysyłanie załączników, oraz oczywiście wyszukiwanie. Ustawienia pozwalają na wybranie sposobu powiadamiania o nowej poczcie (dźwięk, wibracje), ustawianie podpisu dla wiadomości wysłanych za pomocą telefonu, domyślną akcję wykonywaną po przesunięciu palcem po wiadomości (archiwizacja lub kasowanie) oraz dokładne zarządzanie synchronizacją.

Domyślnie synchronizowane są wiadomości tylko z folderu odebrane, możliwe jest synchronizowanie każdej etykiety z oddzielnym ustawieniem dni synchronizacji. Aplikacja niestety nie pozwala na synchronizowanie tylko co określony czas. Jeden dostępny widget zapewnia nam szybki dostęp do odebranych wiadomości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google aktualizuje Gmaila na Androidzie po ataku phisingowym

20
BEZPIECZEŃSTWO 04.05.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Użytkownicy usług Google mogli stać się ofiarą masowego ataku, do którego wykorzystany został Gmail i wiadomość podszywająca się pod zaproszenie do edycji pliku w Dokumentach Google. O zagrożeniu pisaliśmy dzisiejszego ranka, już wówczas podkreślając szybką reakcję Google na zagrożenie. To jednak nie koniec: oprócz usunięcia podszywających się pod Dokumenty Google stron, zaktualizowana została także również aplikacja mobilna Gmaila. Na oficjalnym blogu GSuite opublikowano komunikat o zmianach, jakie już zostały wprowadzone do mobilnego klienta poczty Google na Androidzie. Odtąd przed…

Gmail z obsługą rozszerzeń, ale nie dla zwykłych użytkowników

18
OPROGRAMOWANIE 10.03.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Jedną z najpopularniejszych usług Google jest Gmail – wygodna, prosta i dopracowana usługa pocztowa. Użytkownicy są w większości zadowoleni z oferowanych możliwości, ale znaczna część od dłuższego czasu upomina się o rozszerzenia, które zwiększyłyby funkcjonalność. Wczoraj na konferencji Cloud Next oficjalnie ogłoszono, że dodatki do Gmaila są w drodze. Już dziś korzystać można z rozszerzeń do Gmaila, jednak pośrednio, poprzez rozszerzenia dla przeglądarek internetowych. Nowe dodatki będą jednak niezależne od przeglądarki czy urządzenia. Obsługiwane będą wszystkie przeglądarki, nawet te,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PitBoss   10 #2 30.12.2016 23:52

@jumbojet747: Dobrze że ja takich problemów nie mam, u mnie działa dobrze :)

Swoją drogą fajnie by było jakby też z aktualizowali wersję na PC, bo jakoś nie do końca podoba mi się ten w win10 i nie bardzo mu ufam.

jumbojet747   1 #1 22.06.2014 20:23

Wiecie co to jest gmail? To kolejny szajs, który wypuściło google. Nie łąduje, nie ściąga plików nie umieszcza ich na dysku, same błędy !!!!! Za chiny ludowe nie będę z tego gó*** korzystać. Pozdrawiam zaszczane google i ich je**** wymysły :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.