Golden Boot Golden Boot 2.1.6

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Golden Boot to dość nietypowa gra zręcznościowa adresowana do fanów piłki nożnej. Produkcja wykorzystuje model biznesowy free-to-play, więc jest dostępna do pobrania za darmo, ale zawiera reklamy i mikropłatności.

Mecze? Jakie mecze?

W odróżnieniu od standardowych gier piłkarskich, w których rozgrywamy kolejne spotkania, zabawa w Golden Boot ogranicza się do wykonywania rzutów wolnych. Nie oznacza to jednak, że rozgrywka jest monotonna, bo autorzy zadbali o wiele urozmaiceń. Nasze zadanie tylko pozornie jest banalne, gdyż polega na umieszczeniu piłki w siatce. Trzeba ją jednak umiejętnie przenieść nad rozmaitymi murami, strzelając za każdym razem nieco inaczej.

Cztery tryby gry

Golden Boot zawiera tryb dla jednego gracza, pojedynek, wyzwania znajomych oraz wydarzenia czasowe. Możemy więc szlifować swoje umiejętności samemu, rywalizować z innymi graczami wspinając się na coraz wyższe miejsca w sieciowym rankingu, przyjmować wyzwania od znajomych, a także sprawdzać, jak poradzilibyśmy sobie na miejscu gwiazd, biorąc udział w sytuacjach znanych z prawdziwych boisk.

To nie wszystko

Wraz z postępami w rozgrywce Golden Boot umożliwi graczom odblokowanie nowych zawodników i rozwijanie ich zdolności (zarówno strzeleckich, jak i bramkarskich). Na uwagę zasługuje również fakt, że gra pozwala na wybranie różnego rodzaju piłek zmieniających reguły zabawy.

Najważniejsze cechy:

  • strzelaj z rzutów wolnych na różne sposoby
  • proste zasady i banalne sterowanie
  • tryb dla jednego i wielu graczy
  • możliwość odblokowywania nowych piłkarzy
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!