Google dodaje listę zadań do Gmaila

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Gmail został wzbogacony o możliwość zarządzania zadaniami użytkownika, które można zintegrować również z otrzymaną pocztą.

Po uaktywnieniu nowej funkcji zadań na stronie głównej Gmaila pojawia się box, który umożliwia dodawanie, zmianę kolejności i usuwanie zadań. Możliwe jest także przekształcenie wiadomości e-mail w nowe zadanie - zdecydowanie jedna z najbardziej przydatnych opcji w każdej aplikacji tego typu. Z funkcji zadań będzie można korzystać także poza samym Gmailem, w osobnym oknie - podobnie jak z czatów.

Aby włączyć zadania, należy po zalogowaniu w Gmailu przejść do ustawień, a następnie wyświetlić zakładkę Labs. Z naszych obserwacji w chwili redagowania newsa wynika, że funkcja jest jeszcze niedostępna dla użytkowników korzystających z polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji