r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google przymierza się do wiosennych porządków

Strona główna Aktualności

Google posiada już ponad 8 miliardów indeksowanych stron www. Taka ilość może nieść ze sobą pewien "bałagan". Dlatego też twórcy wyszukiwarki postanowili dokonać kilku zmian odnośnie segregacji i prezentowania wyników.

Informacja ta została podana do wiadomości przez Petera Norviga, dyrektora ds. jakości w Google na konferencji Semantic Technology. Zapewnił on, że kolejnym etapem udoskonalania wyszukiwarki będzie udoskonalenie sposobu prezentowania przez nią wyników tak, aby były jak najbardziej satysfakcjonujące dla osoby poszukującej informacji. Według tego co powiedział na konferencji Peter Norvig, Google będzie grupować wyniki, przez co mają stać się one o wiele bardziej przejrzyste i pozwolą na szybsze odrzucenie tych stron, które nam nieodpowiadają. Dodatkowym udoskonaleniem ma być personalizacja wyników wyszukiwania, dzięki czemu najwyższe pozycje na liście zajmą wyniki odpowiadające np. naszym zainteresowaniom.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.