r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google rezygnuje z Mozilli?

Strona główna Aktualności

Ponad miesiąc temu informowaliśmy o tym, jak firma Google zdecydowała się usunąć pakiet biurowy StarOffice z zestawu Google Pack.

Podobny los spotkał Firefoksa, ale w znacznie delikatniejszym stopniu. Google od momentu udostępnienia stabilnej wersji swojej przeglądarki internetowej stara się ją promować w różny sposób. Jednym z nich jest wrzucenie Google Chrome do własnego pakietu preferowanych aplikacji w formie domyślnej przeglądarki. Firefox co prawda nie podzielił losów StarOffice, ale nie jest już to program domyślnie instalowany przez Google Pack. Z pewnością niedługo Google będzie zgodnie z zapowiedziami rozpowszechniać Chroma z nowymi komputerami...

Google Pack zawiera oprogramowanie stworzone przez Google jak i przez firmy trzecie. Znaleźć można tam takie programy jak Google earth, Norton Security Scan, Firefox, Adobe Reader czy Skype. Więcej informacji na temat Google Pack można znaleźć na stronie projektu, tam również znajdują się pliki instalacyjne dla systemu operacyjnego Windows XP lub Vista.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.